• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Selamlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mobil Uygulamaları kategorisinde webchief tarafından oluşturulan Selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mobil Uygulamaları
Konu Başlığı Selamlar
Konbuyu başlatan webchief
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webchief

webchief

Üye

İtibar:

Selamlar arkadaşlar şimdi ben Konyada kasabada yaşıyorum malum taşrada hayat sürdürmek şehirlerdeki gibi olmuyor. İstediğimiz gibi indirimli market bulamıyoruz, internetten aldığımız her şey elimize sağlam gelmiyor. E bende kendimce ev ekonomime destek olmak istiyorum. Bizimde kolayca kullanabileceğim uygulama, site gibi bir şey var mıdır? Özellikle online alışverişi destekleyen bir şey olursa daha iyi olur önerileri bekliyorum.

forumdostu

Üye

İtibar:

Aktüeller üzerinden indirim alabilirsin ya da birkaç tane uygulama vardı direkt indirim kodu veren onlara bak

zirvehesap

Üye

İtibar:

hayat pay kullanıyorum o indirim veriyor. Hemde puan toplanıyor kişisel kullanım uygulaması işi görür bence. Bende forum üzerinden görüp kullanmaya başladım.

zirvehesap

Üye

İtibar:

Paralı uygulamamı peki bu hayat pay?
Yok normal google play storeden yükleniyor ama kişisel bilgilerinle üye oluyorsun. Mesela benim D&R dan almam gereken şeyler var ne zamandır bekletiyordum yeni aldım hayat pay ile 100 tl indirim sağladı net.

webchief

Üye

İtibar:

Yok normal google play storeden yükleniyor ama kişisel bilgilerinle üye oluyorsun. Mesela benim D&R dan almam gereken şeyler var ne zamandır bekletiyordum yeni aldım hayat pay ile 100 tl indirim sağladı net.
Sadece kendi ürünleri mi var. Yine indirip bakarım tabi ama iyice öğrenmek istiyorum.

zirvehesap

Üye

İtibar:

Sadece kendi ürünleri mi var. Yine indirip bakarım tabi ama iyice öğrenmek istiyorum.
Sadece kendi ürünleri yok flodan indirim var 250 liralık, idefixte var 100 liralık, taksi uygulamsı var kahveci var. Dönem dönem değişiyor hep aynı şeyler yok. Zaten hep aynı şeyler olmadığı için luşşanıyorum en son lcwaikiki için kullandım mesela. Bence öyle bakabilirsin. Bu arada hediyelerden aldım ben güzel paketleme yapıyorlar sorunsuz alırsın. Faydalı oluyor bizim için en azından ayda bir kalem masraftan kurtuluyorum.

webchief

Üye

İtibar:

Sadece kendi ürünleri yok flodan indirim var 250 liralık, idefixte var 100 liralık, taksi uygulamsı var kahveci var. Dönem dönem değişiyor hep aynı şeyler yok. Zaten hep aynı şeyler olmadığı için luşşanıyorum en son lcwaikiki için kullandım mesela. Bence öyle bakabilirsin. Bu arada hediyelerden aldım ben güzel paketleme yapıyorlar sorunsuz alırsın. Faydalı oluyor bizim için en azından ayda bir kalem masraftan kurtuluyorum.
Sağolasın hocam bakarım mutlaka.

Üst Alt