• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Kuntz Dönemi Hastalıkları'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan 'Kuntz Dönemi Hastalıkları' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı 'Kuntz Dönemi Hastalıkları'
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Montella, EURO 2024 yolunu 2 doğruyla getirdi. İlki; kendi takımında sürekli oynayan formda oyuncuları tercih etmesiydi. İkincisi ise oynadığı takıma göre değil performansa göre yaptığı bu tercihlerle kimsenin forma garantisi olmadığının altını çizerek, adalet duygusunu hem takıma hem de ülkeye yaymasıydı. "ANCAK MONTELLA'YA BİR ŞEYLER OLDU" Ben başta olmak üzere herkes İsmail'in 6 numarada oynatılması, Abdülkerim Bardakcı'nın çağrılması, Yusuf Sarı hatta Samet Akaydın gibi güncel formu yüksek oyuncuların 11'e dahil edilmesi ile gelen başarıyı canı gönülden alkışladık. Ancak Montella'ya bir şeyler oldu. Kendi doğrularına sırt dönmeye, Kuntz döneminin hastalıklarını yaşamaya başladı. "BİRÇOK YANLIŞLA MİLLİ TAKIM'I YENİDEN TARTIŞMAYA AÇTI" Ben bu dönemi Lale Devri psikolojisi olarak değerlendiriyorum. Semih Kılıçsoy kararı başta olmak üzere birçok yanlışla Milli Takım'ı yeniden tartışmaya açtı. Montella'nın zafer sarhoşluğundan uyanıp kendi doğrularına dönmesi lazım. Macaristan karşısındaki vasat futbolu ve yanlış tercihlerine tokadı Avusturya vurdu. Bu tokat Montella'yı ve Milli Takım'ı kendine getirmelidir. Fatih Doğan | Sabah

Üst Alt