• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

herkese selamlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güzellik, Sağlık ve Bakım Öneleri kategorisinde forumdostu tarafından oluşturulan herkese selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güzellik, Sağlık ve Bakım Öneleri
Konu Başlığı herkese selamlar
Konbuyu başlatan forumdostu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zirvehesap

forumdostu

Üye

İtibar:

Herkese musmutlu günler diliyorum… Ayşegül Çoruhlu hanımın önerdiği Ceramide adında bir ürün var. Bu ürünü denemek istiyorum ancak daha önce bu tarz bir ürün kullanmadım. Kullanan eden deneyimleyen yada faydasını görenler varsa aranızda tavsiyelerinizi bekliyorum…

webchief

Üye

İtibar:

selam, ben instada gördüm bu ürünü ayrıca eczaneye de danışarak alıp kullanmaya başlamıştım Velavit’in Ceramide’i. bu hap formunda olduğu için kullanmak çok daha daha kolay krem maske tarzı olanlara göre.. Ben yaklaşık 6 aydır falandır kullanıyorum gayette memnunum yani likte bırakıyorum sana bakarsın. https://www.velavit.com.tr/viva-ceramide-takviye-edici-gida

forumdostu

Üye

İtibar:

Çok teşekkür ederim, ilk fırsatta eczaneye uğrayacağım bende.

zirvehesap

Üye

İtibar:

Bende kullandım Ceramide çokta memnun kaldım valla. Bir süre ara verip tekrar kullanamaya başlamayı düşünüyorum bakalım ama son zamanlarda kullandığım en faydalı ürün net.

Üst Alt