• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ergin Ataman'dan İsrail teknik ekibine tepki: "Bana hiçbir şey yapamazsınız"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Ergin Ataman'dan İsrail teknik ekibine tepki: \"Bana hiçbir şey yapamazsınız\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Ergin Ataman'dan İsrail teknik ekibine tepki: \"Bana hiçbir şey yapamazsınız\"
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Ergin Ataman'dan İsrail teknik ekibine tepki:

Panathinaikos başantrenörü Ergin Ataman, Makkabi Tel Aviv galibiyetinin ardından İsrail temsilcisine sert tepki gösterdi. Ataman, Tel Aviv teknik ekibi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek, "Ben Ergin Ataman'ım. Panathiniakos'un koçuyum. Türkiye Milli Takımı'nın koçuyum. Türkiye vatandaşıyım. Bana hiçbir şey yapamazsınız." açıklamasını yaptı.

Panathinaikos, EuroLeague Play-Off çeyrek finalinde Maccabi Tel Aviv'i 95-79'luk skorla mağlup ederek seride durumu 1-1'e getirdi.

Mücadelenin ardından basın toplantısında konuşan Panathinaikos'un başantrenörü Ergin Ataman, İsrail ekibinin teknik ekibine sert tepki gösterdi.

"BANA HİÇBİR ŞEY YAPAMAZSINIZ"

Ataman, "Maccabi staff'ından biri 'İsrail'de göreceksin, Siyonistlerin sana ne yapacağını göreceksin' dedi. Ben Ergin Ataman'ım. Panathiniakos'un koçuyum. Türkiye Milli Takımı'nın koçuyum. Türkiye vatandaşıyım. Bana hiçbir şey yapamazsınız."

Panathinaikos 30 Nisan Salı günü Makkabi Tel Aviv'e konuk olacak.

Üst Alt