• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ceyhun Kazancı, The Guardian'a konuştu! Transferler geliyor...

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Ceyhun Kazancı, The Guardian'a konuştu! Transferler geliyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Ceyhun Kazancı, The Guardian'a konuştu! Transferler geliyor...
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Kazancı'nın sözleri şu şekilde: KAZANCI'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR "Türkiye'de eksik olan şeylerden biri de sahadaki yoğunluktu. Bu yüzden Premier Lig takımlarına odaklandım." "Odak noktam bütçeyi kontrol etmek. Popüler olmayan davranışlarda bulunmaya çalışıyorum. Popülist olmak, taraftarın önünde kahraman olmak her zaman kolaydır. Çünkü Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin her birinin 20 milyon civarında taraftarı var. Bu yüzden onlardan gelen baskı altında çalışmak kolay değil." DELE ALLİ NEDEN TAKIMDAN AYRILDI? "Ondan beklentimiz gerçekten yüksekti. Dele gibi bir zamanlar 100 milyon Euro'luk değere ulaşmış bir oyuncuyu düşündüğünüzde gol ve asist bekliyorsunuz ancak bu kolay değil Türkiye ligi zor bir lig." "Dele gol atamadığı ve katkı sağlayamadığı için baskı arttı ve taraftarlar ona tepki göstermeye başladı. Yaşananlara karşı daha çok çalışacağını takım için savaşacağını düşündük ama başaramadı. Hocamız, gelecek sezon bizimle devam edecek oyuncuları kullanma kararı aldı. Kendisi de forma için mücadele etmeyi bıraktı." KAZANCI'DAN TRANSFER SÖZLERİ "Bir Türk takımının tekrar Avrupa kupası kazanmasının o kadar zor olduğunu düşünmüyorum. Türk futbolunun en büyük sorunlarından biri planlama ve organizasyon çünkü tranfer döneminin sonuna doğru hep yabancı oyuncularla anlaşıyoruz. Tüm eleme turları Temmuz ve Ağustos başında oynanır. Önümüzdeki sezonun programına göre Ağustos ayında ligde ve Avrupa'da 9 maç oynayacağız. Bu nedenle oyuncuları erken imzalayarak kesinlikle hazırlıklı olmamız gerekiyor." "TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK" "Önümüzdeki sezon tek hedefimiz şampiyonluğu tekrar kazanmak. Beşiktaş her sezon Şampiyonlar Ligi'nde olmalı. Taraftarımızın bunu hak ettiğine inanıyorum. Umarım gelecek sezon şampiyonluğu kazanırız ve sonraki sezon Şampiyonlar Ligi'ne geri dönebiliriz." Duhuliye.com / DIŞ BASIN

Üst Alt