• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

BİLSEM bireysel değerlendirme sınav giriş belgeleri ne zaman, nasıl alınacak? BİLSEM bireysel değerlendirme sınav tarihleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan BİLSEM bireysel değerlendirme sınav giriş belgeleri ne zaman, nasıl alınacak? BİLSEM bireysel değerlendirme sınav tarihleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı BİLSEM bireysel değerlendirme sınav giriş belgeleri ne zaman, nasıl alınacak? BİLSEM bireysel değerlendirme sınav tarihleri
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

BİLSEM bireysel değerlendirme sınav giriş belgeleri ne zaman, nasıl alınacak? BİLSEM bireysel değerlendirme sınav tarihleri

Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) bireysel değerlendirme uygulamaları, her yetenek alanı için ayrı ayrı gerçekleştirilecek şekilde planlanarak başlayacak. Peki, BİLSEM bireysel değerlendirme sınav giriş belgeleri ne zaman, nasıl alınacak?

2023-2024 eğitim öğretim yılında BİLSEM öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci ön değerlendirme uygulamaları, 10 Şubat-14 Nisan tarihleri arasında tamamlandı.

BİLSEM BİREYSEL DEĞERLENDİRME SINAV GİRİŞ BELGELERİ HAKKINDA Ön değerlendirme uygulamaları sonucunda yetenek alanlarına ve sınıf düzeylerine göre bireysel değerlendirmeye alınacak öğrencilerin bireysel değerlendirme uygulama randevularına ait giriş belgeleri 15 Mayıs'tan itibaren kayıtlı oldukları okul müdürlüklerinden alınabilecek.

rS12Jrt_1UOUCLzjy37MVA.jpg
Bireysel değerlendirme uygulamaları her yetenek alanı için ayrı ayrı gerçekleştirilecek şekilde planlanarak 27 Mayıs'ta başlayacak. Ayrıca ön değerlendirme uygulama sonuçlarına itiraz başvuruları 22-26 Nisan'da e-İtiraz üzerinden yapılabilecek.

Üst Alt