• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Arkadaşlar dizlerimde kronik ağrı var ve uçaktan korktuğum için sadece otobüsle yolculuk yapabiliyorum bu yüzden sizden öneri istemeye geldim.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Turizm kategorisinde zirvehesap tarafından oluşturulan Arkadaşlar dizlerimde kronik ağrı var ve uçaktan korktuğum için sadece otobüsle yolculuk yapabiliyorum bu yüzden sizden öneri istemeye geldim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Turizm
Konu Başlığı Arkadaşlar dizlerimde kronik ağrı var ve uçaktan korktuğum için sadece otobüsle yolculuk yapabiliyorum bu yüzden sizden öneri istemeye geldim.
Konbuyu başlatan zirvehesap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webchief

zirvehesap

Üye

İtibar:

Arkadaşlar dizlerimde kronik ağrı var ve uçaktan korktuğum için sadece otobüsle yolculuk yapabiliyorum bu yüzden sizden öneri istemeye geldim.

webchief

Üye

İtibar:

Hello, hello uçakla yolculuk yapamaman üzücü ama yeni araçlar çok geniş artık koltuğunu istediğin gibi seçebilirsin. Bu kamil Koç’un 2+1’i var onun artı bir koltukları çok rahat. Bacaklarını ucatabilirsin, koltuğa yayılarak oturabilirsin.

Üst Alt