• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

2023-2024 bahar dönemi bitiş tarihi: Üniversiteler ne zaman kapanıyor?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan 2023-2024 bahar dönemi bitiş tarihi: Üniversiteler ne zaman kapanıyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı 2023-2024 bahar dönemi bitiş tarihi: Üniversiteler ne zaman kapanıyor?
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

2023-2024 bahar dönemi bitiş tarihi: Üniversiteler ne zaman kapanıyor?

2023-2024 bahar dönemi bitiş tarihi merak konusu oldu. Devlet ve vakıf üniversitelerinde lisans ya da önlisans eğitimine devam eden yüz binlerce öğrenci, tatile girecekleri tarihe odaklandı. Peki, üniversiteler ne zaman kapanıyor?

knioTzuFB0iUHvCTTwlDmQ.jpg

Üniversitelerde 2023-2024 eğitim yılı bahar dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Bahar dönemi vizelerinin ardından final sınavları yapılacak ardından ise eğitim dönemi sona erecek. İşte, "Üniversiteler ne zaman kapanıyor?" sorusunun yanıtı...
mxA6-bIW20KOu-kO2rm1nw.jpg

Her üniversitenin akademik takvimi farklı olduğundan, üniversitelerde bahar dönemi bitiş tarihi de farklılık arz edecek.
FYUQum2-i0ObijMfJp1KVg.jpg

Üniversitelerin kapanış tarihi her üniversitede farklı olmakla beraber çoğu üniversitenin akademik takvimi Haziran ayının ortalarına doğru sona eriyor.Bazı üniversiteler Haziran'ın ilk haftalarında kapanırken bazıları Mayıs ayının sonunda tatile girecek.

Üst Alt