• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Zara'nın naif sesine Boğaz eşlik etti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Zara'nın naif sesine Boğaz eşlik etti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Zara'nın naif sesine Boğaz eşlik etti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ba4bf386b2445124dae0cb.jpg

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Zara, “Çok güzel bir yaz akşamında Kuruçeşme Açıkhava’dayız. Mutlu ve heyecanlıyım. İple çektiğimiz günlerden birisi. Böyle sahnelere çok ihtiyacımız var" sözleriyle heyecanını dile getirdi.

"EVİME GELDİM GİBİ HİSSETTİM"

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla adından söz ettiren Zara, Paraf Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi’nde bu sezon sevenleriyle ilk kez bir araya geldi. Dinleyicilerini, "Sanki evime geldim gibi hissettim. Bunu bana hissettiren sizlersiniz. Bu gece aşk gecesi olsun" diyerek selamlayan Zara, muhteşem konserini ‘Vur Gitsin’ şarkısıyla başlattı.
64ba4c4b86b2445124dae0d3.jpg

RENKLİ MÜZİK YELPAZASİ İLE UNUTULMAZ ŞÖLEN

Zengin repertuvarıyla Kuruçeşme dinleyicisini mest eden ünlü sanatçı, söylediği türkülerle yüreklere dokundu, hareketli parçalarla sevenlerini yerine oturtmadı. Kendi adıyla özdeşleşmiş parçaların yanı sıra Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Neşet Ertaş gibi duayen isimlerin eserlerine de yer veren ünlü sanatçı, Boğaz manzarası eşliğinde keyfe keyif kattı.
64ba4c2a86b2445124dae0cf.jpg

ZARA’NIN KURUÇEŞME AÇIKHAVA ŞIKLIĞI

Ünlü sanatçı, Kuruçeşme Açık Hava konserine özel tasarlanan iki ayrı sahne kostümüyle adeta göz kamaştırdı. Sahneye ilk adımını siyah, beyaz zarif bir elbiseyle atan Zara, ilerleyen dakikalarda giydiği ışıl ışıl kıyafetiyle Kuruçeşme Sahnesi’nde parladı.
64ba4c3186b2445124dae0d1.jpg

Zara, 2.5 saat süren performansıyla Boğaz’ın muhteşem manzarasında müzikseverlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

Boğaz'ın ışıkları altında İzel-Çelik-Ercan'la müzik dolu gece

Üst Alt