• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yusuf Güney'den iddialı açıklama! 'Uzaylılar ile savaşacağız'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yusuf Güney'den iddialı açıklama! 'Uzaylılar ile savaşacağız' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yusuf Güney'den iddialı açıklama! 'Uzaylılar ile savaşacağız'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647cd9f286b24516a874bdda.jpg

Yusuf Güney, iki yıl önce Beyaz TV’de Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu 'Hayatın Rengi' programına konuk olmuş, programda çok konuşulan açıklamalara imza atmıştı.

''UZAYA GİTMEYİ BAŞARDIM''

Simge Tertemiz’in ''Uzaya gitme hayalleriniz var mı?'' şeklindeki sorusuna, dikkat çeken bir itirafla yanıt veren ünlü isim, ''Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım.'' demişti.

647cd8bb86b24516a874bdcc.jpg

''NASA BİRÇOK BİLGİYİ BENDEN SONRA AÇIKLIYOR''

Güney, açıklamalarının devamında ise şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

647cd88f86b24516a874bdca.jpg

''İSTANBUL BENİM İÇİN İŞ YAPIP DÖNEYİM DURUMUNDA''

Önceki gün Yeniköy'de görüntülenen 38 yaşındaki şarkıcı mekana sahne almaya geldiğini belirterek şunları söyledi: "2 haftadır buradayım arkadaşlar. Şimdi yurt dışı konserlerim de başlıyor. Paris, Yunanistan ve Almanya var. İstanbul artık benim için iş yapıp döneyim durumunda. İzmir bambaşka, çok güzel bir yer" dedi.

647cd8ea86b24516a874bdcf.jpg

GÜNDEM OLAN UFO GÖRÜNTÜLERİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), tanımlanamaya uçan nesneler (UFO) hakkında ilk halka açık toplantısını geçtiğimiz günlerde yapmıştı. NASA bu toplantıda UFO görüntüleri paylaşmıştı ve görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu. NASA'ya yaptığı göndermeler ile ve Uzay Bilimi'ne merakıyla bilinen Güney, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan UFO görüntüleri hakkında da konuştu.

647cd98286b24516a874bdd2.jpg

''UZAYLILAR İLE İLGİLİ ÇOK ACAYİP ŞEYLER YAŞAYACAĞIZ''

Şarkıcı, ''Ne oldu şimdi? Manyak bunlar ya. Geçen sene söyledim zaten, şubat ayından itibaren başlayacaklarını ve dünyaya geleceklerini ben söyledim. Yavaş yavaş varlığına inanacağız. Bir de gerçekleri değil sahteleri gönderip duruyorlar buraya. 2024 ve 2025 yıllarında çok acayip şeyler yaşayacağız. 2030'dan sonra uzaylılar ile ilgili çok acayip şeyler yaşayacağız. Sahte bir savaş bile olacak bence. Olaylar yaşanınca tekrar konuşalım. Size kolay gelsin.'' diyerek açıklamalarıyla şaşırttı ve ardından mekana girdi.

647cd98d86b24516a874bdd4.jpg

Yusuf Güney: Hayvan sevgisini dedemden öğrendim!
Survivor Yusuf Güney: Ölen arkadaşımın vasiyetini yerine getirdim!

Üst Alt