• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Yurt dışında eğitim alma kararı verdim'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan 'Yurt dışında eğitim alma kararı verdim' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı 'Yurt dışında eğitim alma kararı verdim'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c35c2286b24a4bb4e3bc36.jpg

Müge Boz, önceki akşam Swissôtel The Bosphorus İstanbul'da gerçekleşen bir ödül törenininde Mert Fırat ile birlikte sunuculuk görevini üstlendi. Ünlü oyuncu, tören öncesi basın mensuplarının soruları yanıtladı.

"YAZ HARİKA GEÇTİ"

Geçtiğimiz aylarda ailesi ile yurt dışı tatiline çıkan Boz, "Yaz harika geçti. Farklı bir tatil deneyimledik. Denizden uzak, doğada bir tatil yaptık. Vina'yı da aldık, bisiklet ile gezdik hep oralarda. Termal suyun da şifasını deneyimledik, müzik festivaline de gittik" açıklamasını yaptı.
64c35c2a86b24a4bb4e3bc38.jpg

"TATİLİ KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN KULLANACAĞIM"

Sosyal medya hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çeken 39 yaşındaki oyuncu, "Ben de bir karar verdim. Kendimi geliştirmeyi seven birisi olduğum için yurt dışında bir eğitim alma kararı aldım. Tatilimi kendimi geliştirmek adına da kullanma kararı aldım” ifadelerini kullandı.
64c35c3586b24a4bb4e3bc3a.jpg

"KARADENİZ'DEN ÇOK ETKİLENMİŞTİM"

Mesleği nedeniyle uzun seyahatler yapan Erdeniz, "Gitmek istediğiniz bir yer var mı?" sorusuna, "Mardin’i çok merak ediyorum, gitmek istiyorum. En merak ettiğim yerlerden biri Mardin. Ailece görmek istiyoruz, oranın kültürünü yaşamak isteriz” yanıtını vermişti.
64c35c3f86b24a4bb4e3bc3c.jpg

Mügde Boz ise "Karadeniz’i gitmek çok istiyoruz. Yıllar önce Karadeniz'e gitmiştim ve oradaki yaylaları gezme şansım olmuştu, çok etkilenmiştim. Hem insanı hem yemekleri hem de doğası gerçekten beni çok etkilemişti. O yüzden Caner’i oraya götürüp, Vina’ya da Karadeniz’in güzelliğini ve insanını tanıştırmak istiyorum” şeklinde konuşmuştu.

Caner Erdeniz'den Müge Boz'a evlilik yıl dönümü sürprizi

Üst Alt