• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yumurtalarını donduran ünlü şarkıcı: Neredeyse ölüyordum!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yumurtalarını donduran ünlü şarkıcı: Neredeyse ölüyordum! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yumurtalarını donduran ünlü şarkıcı: Neredeyse ölüyordum!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6492b6b886b2451028bd68c5.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Kesha, bu yılın başlarında yumurtalarını dondurduktan sonra ciddi komplikasyonlar yaşadığını ve dokuz gün boyunca hastanede kaldığını açıkladı.

'Self' dergisinin kapak kızı olan 36 yaşındaki ünlü isim; "Ocak ayında neredeyse ölüyordum, korkunç bir süreçti" diye konuştu.

6492b59186b2451028bd6897.jpg

KONSER SONRASI ANLAMIŞ

Yaygın Değişken İmmün Yetmezlik sebebiyle bağışıklık sisteminin zayıfladığını ve 'nadir görülen ancak ciddi bir komplikasyon' geçirdiğini söyleyen şarkıcı, yumurtalarını dondurma işleminin ardından sağlığının bozulduğunun ilk işaretinin; Bahamalar'da sahne aldıktan sonra 'yürüyemeyecek kadar zayıf' hissetmesi olduğunu paylaştı.

Ardından Miami'ye dönen Kesha, hastaneye yattı ve günlerce tedavi gördü.

6492b5ab86b2451028bd689a.jpg

"MIZMIZ BİR KIZ OLMAK İSTEMEDİM"

Sağlık sorunları hakkında açıkça konuşmak konusunda endişeli hissettiğini açıklayan Kesha; "Hiçbir zaman mızmız, ayrıcalıklı kız olmak istemedim" ifadelerini kullandı.

6492b60186b2451028bd68a3.jpg

YAYIN DEĞİŞKEN İMMÜN YETMEZLİĞİ NEDİR?

Yaygın Değişken İmmün Yetmezlikleri, antikor eksikliği ile seyreden bir hastalık grubudur. Antikor eksikliğinden dolayı tekrarlayan enfeksiyonlar ile kendini belli eder. Bu enfeksiyonlar daha çok sinopulmoner enfeksiyonlar (kulak, sinüsler ve akciğerler) şeklinde görülür.

Kesha: Vücudumla barıştım

Üst Alt