• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yıllar sonra klibindeki çocuk oyuncu ile bir araya geldi: O 20 yaşında, ben aynı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yıllar sonra klibindeki çocuk oyuncu ile bir araya geldi: O 20 yaşında, ben aynı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yıllar sonra klibindeki çocuk oyuncu ile bir araya geldi: O 20 yaşında, ben aynı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649bde9986b2456484dd83b6.jpg

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde eski eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile kiraladıkları mütevazı tekneyle denize açılmıştı.

Sosyal medyada Bodrum’daki pahalılıktan dert yanan şarkıcı, günlük kirası yaklaşık 10 bin lira olan teknede ailesi ve arkadaşlarıyla görüntülenmişti.

649bdcaa86b2456484dd83ab.jpg

KİLO ALDIĞI GÖRÜLDÜ

Demirledikleri Akvaryum Koyu'nda yemek yiyen grup, daha sonra sonra teknenin üst kısmına geçip güneşlenmek istese de yağmur engeline takılmıştı. Bikinisinin üzerine giydiği plaj elbisesini çıkaran şarkıcının kilo aldığı görülmüştü.

649bdce186b2456484dd83af.jpg

"BAŞAR 4 YAŞINDA"

51 yaşındaki şarkıcı, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

10.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden 2006 yılında çıkardığı 'Mantık Evliliği' şarkısının klibinden bir sahne paylaşan ünlü isim, klipteki çocuk oyuncu Başar'ı etiketleyerek; "'Mantık Evliliği', Başar 4 yaşında" diye yazdı.

649bdcfd86b2456484dd83b1.jpg

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Ardından da Başar ile yıllar sonra bir araya gelerek çektiği selfie'yi paylaşan Akalın, "Başar yaş 20, ben aynı" notunu düştü.

İkilinin bu paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Demet Akalın, yaptırdığı estetiklerle konuşulan Ceylan'ın imdadına yetişti!
Demet Akalın, Şeyma Subaşı'na kafayı taktı! 'Allah'a şükür kocayla el eleydim'

Üst Alt