• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yeni Polat Alemdar'dan Necati Şaşmaz'a gözdağı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yeni Polat Alemdar'dan Necati Şaşmaz'a gözdağı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yeni Polat Alemdar'dan Necati Şaşmaz'a gözdağı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6499390986b2454f7845052c.jpg

Dünya çapında izlenme rekorları kıran 'Game Of Thrones' dizisinde 'Khal Forzho' karakterine hayat veren Tamer Hassan, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde konser veren Hande Yener’i dinlemek için İstanbul’a geldiğini söyleyen Türk asıllı Hollywood yıldızı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"YENİ ŞARKILAR YOLDA"

Hande Yener’in son albümü 'Afrodizyak'ta birçok şarkının söz ve müziğine imza atan Genco Ecer, bu iş birliğinin giderecek artacağını söyledi. Yeni bir şarkımız daha var. Onun için de iddialıyım. Hande Yener’in albümünde sekiz şarkım var. Bundan sonraki albümde de 20 şarkı verdim. Başkalarına da şarkı yazıyorum. Edis’e çok güzel bir şarkı verdim. Şu anda stüdyoya giriyor, yakında çıkar.
6499391c86b2454f78450530.jpg

'HENRY CAVILL DİZİDEN AYRILIYOR"

Rol aldığın Game Of Thrones'un ardından bir süre dinlendiğini ifade eden Tamer Hassan, “Bir iki sene dinlendim. Daha sonra 'The Witcher’da oynadım. Henry Cavill, diziden ayrılıyor” dedi.
6499397586b2454f78450537.jpg

"HAZIRLAN GELİYORUM'

Türkiye’deki projeleri takip ettiğini belirten Tamer Hassan, Kurtlar Vadisi dizisinin takipçisi olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, yayınlandığı döneme damga vuran yapımın başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ı beğendiğini belirtti.
6499391286b2454f7845052e.jpg

Alıntı Metni
'Kurtlar Vadisi’nin Meral'i Müge Ulusoy setlere döndü!

Üst Alt