• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yedi aylık hamile Seda Tosun'dan karnı burnunda pozlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yedi aylık hamile Seda Tosun'dan karnı burnunda pozlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 125 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yedi aylık hamile Seda Tosun'dan karnı burnunda pozlar
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648f0f3686b24a26444f66c0.jpg

Mahsun Kırmızıgül'ün 'Mucize' filmiyle adını duyuran Seda Tosun, 2018'de müzisyen Eymen Adal ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak çiftin evliliği Eylül 2020'de sonlanmıştı.

Tosun, odönem ''Ayrılık kararını ben verdim. Bir an önce bitmesini istiyorum. Dava süreci çekişmeli olarak görünüyor ama inşallah anlaşırız. Kendisiyle mahkeme dışında görüşmek istemiyorum. Böylesi daha iyi olacak'' açıklamasında bulunmuştu. Tosun, geçtiğimiz yıl ise ikinci evliliğini yapmış ve sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile dünyaevine girmişti.

648f0e2186b24a26444f66a5.jpg

"FİLM İZLERKEN 'EVLENELİM Mİ?' DİYE SORDU"

İkinci evliliğini yaptığı Taner Ataş ile nasıl evlilik kararı aldığını anlatan oyuncu, ''Taner evde film izlerken, 'Evlenelim mi?' diye sordu ve hemen 'Tamam' karşılığını verdim. Uzun zamandır böyle heyecanlanmamıştım. Evliliğimin uğurlu geleceğine de inanıyorum'' ifadelerini kullanmıştı.

648f0e4886b24a26444f66a8.jpg

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ ÖĞRENDİ

33 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz mart ayında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğunu müjdelemişti. Anne olmak için gün sayan oyuncu, baby shower partisi düzenlemiş ve bebeğinin cinsiyetini öğrenmişti. Kız bebek bekleyen Tosun, partiden renkli karelerini takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmemişti.

648f0e7786b24a26444f66b0.jpg

KIZININ İSMİNİ AÇIKLADI

Kızını kucağına almak için gün sayan Seda Tosun, sosyal medyadan karnı burnunda yeni karelerini yayınladı. Hamileliğinin yedinci ayına giren ünlü isim, karelerine düştüğü notla kızına vereceği ismi de açıkladı.

648f0e8986b24a26444f66b3.jpg

''LİDYA'YA KAVUŞMAMA İKİ AY KALDI''

149 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından karnı burnunda yeni pozlarını yayınlayan Tosun, paylaşımına ''Yedinci aya girdik maşallah. Lidya kızıma kavuşmamıza son iki ay kaldı'' notunu düştü.

648f0e9786b24a26444f66b5.jpg

Anne olmak için gün sayan Seda Tosun'dan yeni paylaşım
Seda Tosun ile Eymen Adal dost kalmaya karar verdi

Üst Alt