• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yaz sezonunu açan Irmak Ünal'dan mayolu pozlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Yaz sezonunu açan Irmak Ünal'dan mayolu pozlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Yaz sezonunu açan Irmak Ünal'dan mayolu pozlar
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6489e60586b2451ef85cc95c.jpg

Usta sanatçı Cihan Ünal'ın; eski eşi Sabiş Kuzuoğlu'yla (1970–1978) evliliğinden dünyaya gelen kızı Irmak Ünal, 2010 yılında nikah masasına oturduğu Emre Karabacak ile evliliğini 2017 yılında sonlandırmıştı.

2021'DE BALİ'YE TAŞINDI

Son olarak 2017 yılında 'Dolunay' dizisiyle kamera karşısına geçen Ünal, daha sonra kariyerine yoga eğitmeni olarak devam etme kararı almıştı. Ünal, çocukları Vadi ve Kayla ile birlikte 2021'de Bali'ye taşınmıştı.

6489e5ad86b2451ef85cc946.jpg

ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ İÇİN ENDONEZYA'YA YERLEŞTİ

Ünlü oyuncu, "Tek amacım Kayla ve Vadi'nin daha iyi bir eğitim alması. Tabii ben de çeşitli kurslara gideceğim. Türkiye'ye kaç yıl sonra döneriz bilmiyorum. Plan yapmıyorum, anı yaşıyorum" açıklamasını yapmıştı.

6489e5bb86b2451ef85cc94a.jpg

YENİ POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Irmak Ünal, yeni hayatından kesitleri sık sık sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Yaz sezonunu açan ünlü isim, siyah bikinisiyle verdiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. İki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çeken Ünal'a beğeni yağdı.

6489e5c886b2451ef85cc94c.jpg

Irmak Ünal, sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu pozlarına ise şu notu düştü:

Alıntı Metni

6489e5d386b2451ef85cc94e.jpg

''TURKUAZ SULAR AKLIMIZI BAŞIMIZDAN ALMIŞTI''

Öte yandan; Geçtiğimiz yıl MAG dergisine konuşan Irmak Ünal, unutamadığı bir tatil anısını anlatmıştı:

Alıntı Metni

6489e5eb86b2451ef85cc954.jpg

"MAİMİ, LOS ANGELES VE LONDRA 'EN'LERİM"

Ünal, ''Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri neresi?'' sorusuna ise ''Türkiye’de görmediğim yerler var halen ama benim için Bodrum ve Çeşme çok değerli. Dünyada keşfedecek çok yer var tabii ama şu ana kadar gittiğim yerler içinde Miami, Los Angeles ve Londra 'en'lerim'' cevabını vermişti.

6489e5fb86b2451ef85cc956.jpg

Irmak Ünal'ın acı günü! 'Seni hep özleyeceğiz'

Üst Alt