• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ünlü yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a şampiyon mesajı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Ünlü yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a şampiyon mesajı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Ünlü yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a şampiyon mesajı
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

CheZz

Üye

İtibar:

Ünlü yazar Paulo Coelho'dan Mete Gazoz'a şampiyon mesajı

Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho, Dünya Şampiyonu olan Mete Gazoz'u sosyal medyadan tebrik etti. Mete Gazoz da Coelho'ya teşekkür etti.

Almanya'da düzenlenen Mete Gazoz, Almanya'da düzenlen Dünya Şampiyonası'nın klasik yay finalinde Kanadalı Eric Peters'i 6-4 yenerek altın madalyaya uzanan isim oldu.

Türkiye'yi gururlandıran Gazoz'a sosyal medyadan tebrik mesajları yağdı. Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho da sosyal medya hesabı üzerinden Mete Gazoz'u "Şampiyon" ifadesi ile tebrik etti. Şampiyon okçu da Coelho'ya "Çok teşekkürler" ifadesiyle yanıt verdi.

EfM8jvvurkOHsqdGqlDUHQ.jpg
Coelho daha önce "Bu kitabı ilk olarak sana adıyorum. Senin gibi bir okçuluk dehasına kendi okçuluk eserimi sunuyorum" diyerek "Okçu'nun Yolu" isimli kitabını Mete Gazoz'a adamıştı.
VcyfVb8l4UOB9qdv_iKyjg.jpg
74 yaşındaki yazar, 24 yaşındaki sporcuya, "Okçuluk dahisi bu da benim okçuluk eserim. Bu kitap sana adanmıştır" demişti.

Üst Alt