• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ünlü oyuncu Ashley Judd deprem bölgesinde!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ünlü oyuncu Ashley Judd deprem bölgesinde! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ünlü oyuncu Ashley Judd deprem bölgesinde!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b4d5bc86b2453ae419e0c2.jpg

Dünyaca ünlü yıldız yıldızı Ashley Judd, 6 Şubat’taki deprem felaketinin ardından depremzedelere destek olmak için Türkiye’ye geldi. Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) İyi Niyet Elçisi olan Ashley Judd, ilk olarak Hatay’ı ziyaret etti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Hatay’ın ardından depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’a giden ünlü oyuncu, depremzedelerle yakından ilgilendi. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Kampüsü’nde oluşturulan çadır kenti ziyaret eden ünlü isim, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

64b4d57886b2453ae419e0bc.jpg

55 yaşındaki Ashley Judd, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

64b4d58386b2453ae419e0be.jpg

"YANLARINDA OLDUĞUMU ŞAHSEN BELİRTMEK İSTEDİM"

"UNFPA bu bağlamda kadınlara destek olan bir fon" diyen oyuncu, sözlerini; "O yüzden onların yanında olduğumu, aile planlaması ve istenmeyen gebeliklerin önlenmesi konusunda onlara destek olduğumu ben de şahsen belirtmek istedim" şeklinde noktaladı.

64b4d58e86b2453ae419e0c0.jpg

Annesi intihar eden Ashley Judd: Kendimi bir şüpheli gibi hissettim!
Kendisine cinsel saldırıda bulunan adamla konuşan Ashley Judd: Hikayesini duymak istedim

Üst Alt