• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ünlü isimlerden Babalar Günü paylaşımları

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ünlü isimlerden Babalar Günü paylaşımları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 91 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ünlü isimlerden Babalar Günü paylaşımları
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648ef56986b24a26444f65de.jpg

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan 'Babalar Günü' heyecanı, sosyal medyaya da yansıdı. Ünlü isimler bu yıl 18 Haziran'a denk gelen 'Babalar Günü'nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı. İşte ünlülerden babalar günü paylaşımları...

PINAR ALTUĞ

"Canım babam seni çoookkk özlüyorum, keşke kucağında biraz daha fazla oturabilecek zamanım olsaydı. Kızım da benim kadar şanslı, aynı senin gibi muhteşem bir babası var. Babalar Günü'n kutlu olsun sevgilim."
648ef43d86b24a26444f65d2.jpg

CEYDA DÜVENCİ

"Babam… senden öğrendiklerimi yaş aldıkça ve hayatı deneyimledikçe daha iyi anlıyorum… Aşk için vazgeçtiklerin, sevdiklerin için yaptıkların, kocaman yüreğin, her gün beni arayıp “buradayım” diyen sesin, her sene doğum günümde doğduğum saatte çalan telefonum… Seni çok seviyorum… Yolun sonuna kadar yanındayım… iyi ki benim babamsın… İyi ki annemle yol arkadaşısın…"
648ef3c386b24a26444f65cb.jpg

NEZ

"Mavi gözlü dev adam benim canım babammm. Senin nefes aldığın her sağlıklı günün benim en mutlu günüm. Baba demek ne güzel bir duygu. Benim koca yürekli Antakyalım, sen asla üzülme arkanda dev gibi baban var dersin ya hep. Senin o mavi gözlerin hep ışıldasın bize ailemize hep böyle baksın. Seni çok seviyorum kıymetli babam. Düşünün ki her gördüğünde "ne kadar güzelsin" diyen bir babam var. Devrilmez koca çınarım. Ben mücadeleyi en güzel babadan öğrendim."
648ef3df86b24a26444f65cd.jpg

AJDA PEKKAN

"Tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun."
648eec1386b24a26444f6570.jpg

BÜLENT PARLAK

"Canım babam. Bana hiç nasihat vermedi babam. Sadece izledim. Memurdu, kul hakkı yemedi, boğazımızdan 1 kuruş haram lokma geçirmedi. Yetti. Bugün; sesimi kısacak her şeye karşı duruyorsam, alnım açıksa, gururum yerindeyse biraz da senin sayende. Rahat uyu … Seni Seviyorum baba."
648ef40986b24a26444f65d0.jpg

ACUN ILICALI

"Babalar gününüz kutlu olsun. Allah hepimize çocuklarımızla güzel günler nasip etsin.."
648eec8a86b24a26444f6575.jpg

BÜLENT ŞAKRAK

"Karagümrüklü taş kafa Yılmaz.. Kıyak adamdı, babamdı."

ITIR ESEN

"Babalar Günü… Çok seneler geçti, benim babasızlığımın üstünden. Hasretin tarifi yok! Yaşasaydın, torunlarını, onların çocuklarını görecektin. Her kutlamada sana geleceklerdi, biz hep eksik kaldık. Şimdi rüyalarda buluşuyoruz, bakalım ne zaman kavuşuruz. Rahat uyu iyi kalpli babam."
648eec5c86b24a26444f6573.jpg

Kahramanmaraş'taki depremin ardından ünlü isimlerden art arda paylaşımlar geldi!
Ünlü isimlerden Düzce depremi paylaşımı

Üst Alt