• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ünlü boksörün 'aldatma' skandalı gündemden düşmüyor! Eşi dayanamadı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ünlü boksörün 'aldatma' skandalı gündemden düşmüyor! Eşi dayanamadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 98 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ünlü boksörün 'aldatma' skandalı gündemden düşmüyor! Eşi dayanamadı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64afbeec86b2454e9821370f.jpg

Faryal Makhdoom ile 2013 yılında dünyaevine giren boksör Amir Khan'ın, gelinlik modeli Sumaira ile internet üzerinden iletişime geçtiği iddia edilmişti. Ünlü ismin, modele dekolteli ve iç çamaşırlı fotoğrflarını göndermesi için yalvardığını, ona 'Faryal ile doğru düzgün birlikte olmadıklarını' ve 'evliliklerinin aslında biraz iş anlaşması gibi' olduğunu söylediği öne sürülmüştü.

İDDİALARI REDDETTİ

Amir, daha sonra Geo News ile yaptığı bir sohbette durumun tam tersi olduğunu, Sumaira'nın kendisine istemediği halde müstehcen resimler gönderdiğini ve 20 bin sterlin karşılığında şantaj yapmaya çalıştığını söyleyerek, hakkındaki iddiaları reddetmişti.

64afbcd986b2454e982136f4.jpg

25 yaşındaki Sumaira, daha sonra TikTok'ta bir video paylaşarak 36 yaşındaki boksörü yalan söylemekle suçlamış ve ünlü ismi konuşmalarının ekran görüntülerini ifşa etmekle tehdit etmişti.

64afbdb286b2454e982136f8.jpg

"HİÇBİR ERKEĞE NUMARAMI VERMEDİM"

Khan'ın eşi Faryal Makhdoom (31), daha fazla dayanamarak bu sözlere yanıt verdi. Sosyal medya fenomeni, şunları yazdı:

Alıntı Metni

64afbde586b2454e982136fc.jpg

"O ADAMDAN AYRILIRDIM"

Sumaira da bu gönderiyi kendi hesabından paylaşarak, "Ben değil, o bana numarasını verdi ve gerçekte nasıl/neden birlikte olmadığınıza dair koca bir hikaye anlattı" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

64afbe1c86b2454e98213704.jpg

TEHDİT İDDİASI

Genç model, yaptığı paylaşımların ardından tanımadığı numaralardan aramalar ve tehdit mesajları aldığını da söyledi. Faryal ise bunun üzerine DailyMail ile iletişime geçerek, "Amir'in hiçbir arkadaşı onu tehdit etmedi" dedi.

Dünyaca ünlü boksörün kız kardeşi, Kapadokya’da karantinaya alındı!
İkinci kez kız babası

Üst Alt