• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Üniversitelerde güz dönemi ne zaman başlayacak? Üniversiteler ne zaman açılır?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Üniversitelerde güz dönemi ne zaman başlayacak? Üniversiteler ne zaman açılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 139 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Üniversitelerde güz dönemi ne zaman başlayacak? Üniversiteler ne zaman açılır?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Üniversitelerde güz dönemi ne zaman başlayacak? Üniversiteler ne zaman açılır?

Eylül ayına kısa bir zaman kalmasıyla birlikte üniversitelerin ne zaman açılacağı merak konusu oldu. Üniversiteliler, 2023-2024 döneminde üniversitelerde eğitimin başlayacağı tarihi sorgulanmaya başladı. Peki, üniversiteler yeni dönemde ne zaman açılacak?

aLC_bbzZUUSqc7HJty49SQ.jpg

Üniversitelerde 2023-2024 eğitim dönemi için geri sayım başladı. Bu yıl ilk kez üniversiteye adım atacak öğrencilerin yanı sıra ara sınıflarda eğitimlere devam edecek öğrenciler de bu konuda bilgi sahibi olmak istiyor. İşte, araştırılan 'Üniversiteler ne zaman açılacak?' sorusunun yanıtı...
MFRk0Q57yUCJU4UY5tNSSg.jpg

Üniversitelerin bu yıl hangi tarihte açılacağı henüz belli olmadı. Üniversitelerin açılış tarihi akademik takvimlerine göre farklılık gösterebiliyor.Üniversitelerde yeni eğitim yılının Eylül ayının son haftalarına doğru başlaması bekleniyor.
OUnJu6C4Ck6kM_vy_9pEAw.jpg

ÖSYM, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) sonuçlarının, "sonuc.osym.gov.tr" adresinden ilanının ardından tercih süreci de başlayacak.Tercihlere ilişkin henüz resmi bir açıklama yok. Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.

Üst Alt