• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak? (2023-2024 üniversite eğitim öğretim yılı)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak? (2023-2024 üniversite eğitim öğretim yılı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak? (2023-2024 üniversite eğitim öğretim yılı)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak? (2023-2024 üniversite eğitim öğretim yılı)

Üniversitelerin ne zaman açılacağı, YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından yeni üniversiteli olan birçok öğrenci tarafından sorgulanıyor. Üniversite kayıtlarının 1 Eylül'de tamamlanacak olması nedeniyle kaydını yaptıran öğrenciler şimdi de üniversitelerin açılacağı tarihi merak ediyor. Peki, üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak?

2023-2024 akademik takvimi, üniversitelerin açıklamasını bekleyen binlerce öğrenci tarafından sorgulanıyor. YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite yerleştirmeleri tamamlandı ve öğrenciler hangi okulları kazandıklarını öğrendi. Peki, üniversiteler ne zaman, ayın kaçında açılacak? ÜNİVERSİTELER NE ZAMAN AÇILACAK? Üniversitelerin bu yıl hangi tarihte açılacağı henüz belli olmadı. Üniversitelerin açılış tarihi akademik takvimlerine göre farklılık gösterebiliyor. Üniversitelerde yeni eğitim yılının Eylül ayının son haftalarına doğru başlaması bekleniyor.
ZJRPGZLi8E6Hwd5aQjQzFA.jpg
ÜNİVERSİTE KAYITLARI YARIN SONA ERİYOR YKS sonuçlarına göre bir programa kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri bu yıl 28 Ağustos tarihinde başladı. Adaylar, 1 Eylül 2023 tarihine kadar kayıtlarını tamamlamak zorunda. Elektronik kayıtlar ise 28-30 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacak.

Üst Alt