• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Türk sinemasında 'Bayan Bacak' olarak tanınıyordu! Serpil Örümcer zor durumda...

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Türk sinemasında 'Bayan Bacak' olarak tanınıyordu! Serpil Örümcer zor durumda... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Türk sinemasında 'Bayan Bacak' olarak tanınıyordu! Serpil Örümcer zor durumda...
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

6711dce3d2212910a9e9a388.jpg

Sanatçı, çevredeki vatandaşların yardımıyla ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ayağı alçıya alınan Örümcer, “Zaten o kadar zor günler yaşıyorum ki şimdi de bu başıma geldi. Gittiğim hastanede doktor ayağımın gerekirse kesilebileceğini söyledi. Ne yapacağımı bilmiyorum” diyerek, yardım istedi.

6711dcf6d2212910a9e9a38a.jpg

6711dc8ed2212910a9e9a383.jpg

GÜZELLİK YARIŞMASIYLA BAŞLADI

Serpil Örümcer, bir şirkette sekreterlik yaparken, 1967 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında finale kalarak şöhret basamaklarına ilk adımını attı.

15 YAŞINDAYKEN ŞARKICI OLDU

15 yaşındayken katıldığı yarışma sonrasında ise kendisine gelen teklifi reddetmeyerek şarkıcı oldu.

Fuat Güner, Özkan Uğur'un doğum gününü unutmadı! 'Seni o kadar çok özlüyorum ki...'

FATURALARINI ÖDEYEMEDİĞİNE DAİR VİDEO ÇEKTİ

Uzun süredir zorlu bir hayat mücadelesi veren 72 yaşındaki Serpil Örümcer son haliyle hayranlarını üzmüştü. Örümcer, elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödeyemediğini söylediği bir video çekmişti.

Kendi resimlerini 200 TL'den yardım amaçlı satışa çıkardığını söyleyen Serpil Örümcer "Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı resimlerimi göndermek istiyorum" demişti.

6711dca9d2212910a9e9a386.jpg

"PAZAR BENİ YORUYOR"

'Arka Sokaklar' ekibi geçen şubat oyunda büyük vefa örneği göstermiş ve Serpil Örümcer'in üç bölüm konuk oyuncu olarak dizi ekibine dahil etmişti. Oyunculuk yapmayı istediğini ancak teklif almadığını anlatan ünlü isim yapımcılara seslenip "Setleri özlemişim 'Arka Sokaklar' setinde heyecanlandım, çok mutlu oldum, onlar da mutlu oldu. Yaşıma göre anneanne rolleri olur ya da başka roller olursa severek oynarım. Benim için iyi olur, pazardaki kadar yorulmam. Çünkü pazar beni yoruyor. Oyunculuk yapsam daha iyi şartlarda yaşayabilirim. Buradan yapımcılara sesleniyorum" şeklinde konuşmuştu.

Vural Çelik hayatını kaybetti

Üst Alt