• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Tuğçe Tayfur darp iddiasıyla Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Tuğçe Tayfur darp iddiasıyla Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 89 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Tuğçe Tayfur darp iddiasıyla Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b8bbc586b2450dd4c6e249.jpg

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, son dönemde özel hayatındaki gelişmeler ile adından söz ettiriyor. Burak Kalfa ile birlikteliğiyle çok konuşulan Tuğçe Tayfur, ilişkisini sonlandırdı. Tuğçe Tayfur, ayrılık sürecinden sonra nişanlısının kendisini ve ailesini tehdit ettiğini belirtti.

Tayfur, sosyal medya hesabından şaşırtan açıklamalar yaptı:

"HAK ETTİĞİN CEZAYI ALACAKSIN"

Alıntı Metni

64b8bb2886b2450dd4c6e242.jpg

"GEMİLERİ YAKTIM ARTIK"

"Ben artık 6 aydır yaptığın psikolojik şiddete, küfürlerine, tehditlerine, şantajlarına karşı sessiz kalmayacağım. Senin nasıl biri olduğunu öğrenip ayrılmak istediğimde beni eve kilitlediğin günler için, beni yumruklayıp, istediğim mekanda sahneye çıkacaksın" dediğin günler için, siyasete girmek için adımı kullandığın günler için, annemi babamı beni zarar vermekle tehdit ettiğin için ben gemileri yaktım artık!"
64b8bb3886b2450dd4c6e244.jpg

"EMİNİM ONLAR DA SESSİZ KALMAYACAK"

Alıntı Metni

64b8bb1c86b2450dd4c6e23f.jpg

Evlilik yolunda ilk adımı atan Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa ile nişanlanmıştı. 15 gün sonra nişan atan Tayfur sonra sevgisiyle yeniden barışmıştı. Ancak bu barışma da uzun sürmedi ve Tuğçe Tayfur Burak Kalfa ile ayrıldıklarını duyurmuştu.

Tuğçe Tayfur'dan nostaljik paylaşım
Tuğçe Tayfur: Şu anda geçiş sürecindeyim!

Üst Alt