• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Tayfun Duygulu'nun acı günü! 'Sevdiklerimin yanına seni de uğurluyorum'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Tayfun Duygulu'nun acı günü! 'Sevdiklerimin yanına seni de uğurluyorum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Tayfun Duygulu'nun acı günü! 'Sevdiklerimin yanına seni de uğurluyorum'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64937bd786b2474fe8e1bc50.jpg

90’lı yıllarda çok sayıda hit şarkıya imza atıp pop müziğe damgasını vurmuş isimlerden olan Tayfun Duygulu, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dayısının yaşamını yitirdiğini duyurdu. Ünlü şarkıcı, kaybettiği dayısına duygu dolu sözlerle veda etti.

''ANNEANNEME, DEDEME SELAM SÖYLE''

Dayısının vefat haberini 31.4 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından duyuran şarkıcı, dayısıyla birlikte yer aldığı karenin altına ''Kulaklarımda hep o kalbe dokunan davudi harika sesinle okuduğun şiirler ve o anlar... O janti, delikanlı duruşun, ince komplimanlarından, ikon karakterin, canım sevgili dayım. Nurlar içinde sevdiklerimin yanına seni de uğurluyorum. Anneanneme, dedeme selam söyle. Mekanın cennet olsun dayım'' notunu düştü.

54 yaşındaki şarkıcının paylaşımına çok sayıda takipçisinden başsağlığı ve destek mesajları yağdı.

64937bcc86b2474fe8e1bc4e.jpg

Ünlülerin kemancısı Taşpınarlı, son yolculuğuna uğurlandı

Üst Alt