• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Tarık Emir Tekin eski sevgilisini unutamadı! 'Aşk acısı çekiyorum'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Tarık Emir Tekin eski sevgilisini unutamadı! 'Aşk acısı çekiyorum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Tarık Emir Tekin eski sevgilisini unutamadı! 'Aşk acısı çekiyorum'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c7591386b24542cc2fb4f0.jpg

Tarık Emir Tekin, son olarak Bir Peri Masalı adlı dizide Alina Boz ile başrolleri paylaşmıştı. Sadakatsiz dizisindeki rolü ile tanınıp şöhreti elde eden Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz akşam annesi Şevval Sam'ın konserinde görüntülendi. Genç oyuncu Tarık Emir Tekin, aşk acısı çektiği itirafında bulundu.

Tarık Emir Tekin, Rus asıllı sevgilisi Sofia'dan ayrılmıştı. Genç oyuncu, eski sevgilisi Sofia'yı unutamadığını söyledi.

"SOFIA BENDE BÜYÜK BİR YARA BIRAKTI"

26 yaşındaki Tekin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

64c7591c86b24542cc2fb4f4.jpg

"YOK ABİ YOK, HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM"

Tarık Emir Tekin, daha önce verdiği bir röportajda Sofia ile henüz evliliği düşünmediğini ise “Annemle tanışıyorlar. Yok abi yok, 23 yaşındayım hiç düşünmüyorum” sözleriyle anlatmıştı.
64c7592a86b24542cc2fb4f6.jpg

"GELİNİNİZ DEMEK İÇİN ÇOK ERKEN"

Taro'nun oyuncu ve şarkıcı annesi Şevval Sam ise geçtiğimiz aylarda Sofia ile ilgili konuşmuş ve muhabirlerin "Şevval Hanım geçtiğimiz günlerde gelininiz ile tanıştınız" yorumuna yanıt vermişti.

Şevval Sam, "Gelininiz demek için çok erken. Hayat nasıl akacak bilmiyorum. Altı yıl öncesinden tanıyorum Sofia’yı. Evlilik için çok erken. Oğlum kariyerini daha yeni kuruyor" ifadelerini kullanmıştı.
64c7594486b24542cc2fb4f8.jpg

Sofia Katc'ten dikkat çeken hamle! Tarık Emir Tekin'i sildi
Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin aşk tatili

Üst Alt