• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sosyal medyada aşka geldi! Pelin Ermiş'ten sevgilisiyle romantik pozlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Sosyal medyada aşka geldi! Pelin Ermiş'ten sevgilisiyle romantik pozlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 98 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Sosyal medyada aşka geldi! Pelin Ermiş'ten sevgilisiyle romantik pozlar
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6498a9cf86b245221c8a6562.jpg

'Aşk-ı Memnu'daki rolüyle adını geniş kitlelere duyuran, 'Adını Feriha Koydum', 'Kiraz Mevsimi, 'Avlu' ve 'Hangimiz Sevmedik', 'Emir'in Yolu', 'Mazi Kalbimde Yaradır' gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Pelin Ermiş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

SEVGİLİSİNİN YENİ YAŞINI KUTLADI

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir paylaşıma imza atarak mutlu ilişkisini gözler önüne seren ünlü isim, yeni paylaşımıyla da gündem oldu.

6498a89286b245221c8a655d.jpg

Kendisi gibi oyuncu olan Deva Enes Külahçı ile aşk yaşayan Pelin Ermiş, 109 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından sevgilisiyle romantik karelerini yayınladı.

6498a87e86b245221c8a655b.jpg

''İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM''

Sevgilisinin yeni yaşını aşk dolu bir paylaşımla kutlayan 40 yaşındaki oyuncu, gönderisine ''Sen olarak sen; Ben olarak ben- Biz. Sevmek, içini açmaktır. İyi ki doğdun sevgilim'' notunu düştü. Ermiş'in paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni geldi.

6498a85186b245221c8a6559.jpg

'Aşk-ı Memnu’nun unutulmaz karakteri 'Bihter Ziyagil’in ölüm yıl dönümü unutulmadı

Üst Alt