• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

SON DAKİKA HABERİ... NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin AB üyeliği isteğini destekliyorum

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan SON DAKİKA HABERİ... NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin AB üyeliği isteğini destekliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı SON DAKİKA HABERİ... NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin AB üyeliği isteğini destekliyorum
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

SON DAKİKA HABERİ... NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin AB üyeliği isteğini destekliyorum

SON DAKİKA HABERİ: NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "Türkiye'nin AB üyeliği isteğini destekliyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Zirvesi öncesi yaptığı açıklamada, "Bize verilen sözlerin tutulmasını istiyoruz. Önce Avrupa Birliği'nde Türkiye'nin önünü açın biz de İsveç'in önünü açalım." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi! Son dakika gelişmesinin ayrıntıları birazdan ntv.com.tr'de...

Üst Alt