• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Somer Sivrioğlu, 'MasterChef All Star'da! Yarışmacıyı görünce şaştı kaldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Somer Sivrioğlu, 'MasterChef All Star'da! Yarışmacıyı görünce şaştı kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Somer Sivrioğlu, 'MasterChef All Star'da! Yarışmacıyı görünce şaştı kaldı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a957c586b2442f54e14445.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye All Star'ın 8 Temmuz Cumartesi akşamı ekranlara gelecek 21'inci bölümünde ana kadroya girecek ilk yedek yarışmacı belirlenecek.

Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile birlikte geride kalan 20 gün boyunca farklı konuk şeflerin jüri görevini üstlendiği fenomen yarışmaya Soner Sivrioğlu geri dönüyor.
64a94ecd86b2442f54e143a1.jpg

Yani bölüm tanıtımında; Mehmet Şef, "Çok sevdiğimiz bir şef. Canımız, kardeşimiz, arkadaşımız Somer Sivrioğlu" diyerek, alkışlar eşliğinde stüdyoya Somer Şef'i davet ediyor.

'MasterChef All Star'dan çekilmek zorunda kaldı! 'Ailesine sabırlar dileriz'

"SEN BUNU GÖRDÜN Mü?"

Tadım aşamasına geçildiğinde ise Danilo Şef, yedeklerden ana kadroya girme mücadelesi veren Vural Burnaz'ın yanında olduğu sırada Sivrioğlu'nu çağırıp "Sen görmedin, gördün mü?" diye soruyor.
64a94f2186b2442f54e143a6.jpg

"HALA BAKAMIYORUM"

Danilo Şefin "Hâlâ bakamıyorum abi" sözleri üzerine Vural, piercing'ini dışarıya doğru çekiyor. Danilo Şef "Hayır, hayır, hayır yapma" sözleriyle şaşkınlığını dile getiriyor.
64a94f2a86b2442f54e143a8.jpg

"O ne ya" diyerek yaşadığı şoku belli eden Somer Sivrioğlu da hızla oradan uzaklaşıyor.
64a9581286b2442f54e1444c.jpg

MasterChef’te ana kadroya giren son yarışmacı belli oldu! 'Gerçekten zorlu bir süreç yaşadık'

Üst Alt