• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sinan Akçıl: Serdar Ortaç'a çok kızgınım!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Sinan Akçıl: Serdar Ortaç'a çok kızgınım! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Sinan Akçıl: Serdar Ortaç'a çok kızgınım!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a9409e86b2442f54e142f9.jpg

Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın sosyal medya yayınlarına yaptığı eleştiri hatırlatılan Sinan Akçıl, "Serdar’a çok kızgınım. Ona bunu 50 kere söyledim; yemeğe götürdüm orada söyledim, artık bir kere de halkın önünde söylemek istedim ama ciddiye alacağını düşünmüyorum. Çok sevdiğim bir arkadaşım artık kendine gelip o eski star ceketini giymesini istiyorum” açıklamasını yaptı.

"HADİ GİDİYORUZ BİZİM BAHÇEYE"

Şanlıurfa konserine sekiz kişi geldiği için konserini iptal ettiği konuşulan Yavuz Bingöl hakkında konuşan Akçıl, "Bence organizasyon ile ilgili bir durumdur, Yavuz Bey'le ilgili olduğunu düşünmüyorum. Allah korusun zor bir şey tabi ama benim başıma gelse 'Hadi gidiyoruz bizim bahçeye' der, sekiz kişiye konser verirdim. Şaka bir yana zor bir durum tabii ki" ifadelerini kullandı.
64a9408386b2442f54e142f5.jpg

Sinan Akçıl'dan Serdar Ortaç'a tepki: Ne yapıyorsun böyle?

Üst Alt