• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Simge Sağın ile aşk mı yaşıyor? Koray Avcı'dan açıklama

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Simge Sağın ile aşk mı yaşıyor? Koray Avcı'dan açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Simge Sağın ile aşk mı yaşıyor? Koray Avcı'dan açıklama
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a6baa286b2473fec795bdc.jpg

Harbiye Açıkhava'da müzikseverlerle buluşan Koray Avcı, "Bu gelmiş geçmiş en iyi sahnemiz olacak, bundan sonra da izleyicilerimiz hep üstüne kattığımız konserler izleyecek" diyerek iddiasını ortaya koydu.

"HİÇBİR AŞKIMDAN BAHSETMEDİM"

"Hakkınızda aşk dedikoduları çıkıyor. Simge Sağın'la adınız anılıyor" sözleri üzerine ünlü şarkıcı, "Sizi seviyorum, kendinize iyi bakın. Sekiz yıldır hiç aşkımdan bahsetmedim, hem de hiçbir aşkımdan. Bundan sonra da benden böyle bir şey duyamazsınız, haberiniz olsun" karşılığını verdi.
64a6b94c86b2473fec795bd6.jpg

Koray Avcı, Harbiye’de özel tasarım üç ayrı beyaz kostüm tercih etti. Sanatçı, hareketli şarkılarının yanı sıra duygusal parçalara da repertuarında yer verdi.
64a6bb4b86b2473fec795be0.jpg

SÜRPRİZ KONUKLAR

Koray Avcı'ya, farklı şarkılarda dansçı Gamze Nur Köse eşlik etti. 33 yaşındaki şarkıcının renkli sahnesinin konuklarından biri de Roman kadınlar oldu.
64a6b98e86b2473fec795bda.jpg

Dört saat boyunca şarkılarını seslendiren Avcı, bir ara menajerinin kızı Masal ile sahneye gelirken, iyi anlaştıklarını ve kız çocuklarını çok sevdiğini söyledi.
64a6b98786b2473fec795bd8.jpg

SİMGE SAĞIN'DAN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Simge Sağın'ın menajeri Özgür Aras, "Sanatçım hakkında basında çıkan aşk haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" diyerek, güzel poçu ile Koray Avı hakında çıkan aşk söylentilerini yalanlamıştı.
64a6b94386b2473fec795bd4.jpg

Koray Avcı hayranlarını duygulandırdı! 'Bu şarkıyı eskisi gibi söyleyemiyorum'

Üst Alt