• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Shakira: Aldatıldığımı babam yoğun bakımdayken öğrendim!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Shakira: Aldatıldığımı babam yoğun bakımdayken öğrendim! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Shakira: Aldatıldığımı babam yoğun bakımdayken öğrendim!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649a9e4986b2453db0ed9f1d.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Emeklilik kararı alan Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın aşkı geçtiğimiz yıl sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı. İki çocuğunun babasının üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aşk yaşadığını öğrenen Shakira, Bacelona'dan ayrılarak çocuklarıyla birlikte ABD'ye yerleşmişti.

Son olarak People en Español'a konuşan Shakira, aldatıldığını babası William Mebarak Chadid (91) yoğun bakımdayken öğrendiğini itiraf etti.

649a9bf686b2453db0ed9f0a.jpg

"HER ŞEY BİR ANDA OLDU"

46 yaşındaki şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

649a9c4486b2453db0ed9f0c.jpg

Yaşadığı zorlukları atlatamayacağını düşündüğünü söyleyen ünlü isim, "Hayatımda en çok sevdiğim adam ve en iyi arkadaşım olan adam; yani babam, ona en çok ihtiyaç duyduğum anda beni terk ediyordu. Ne onunla konuşabiliyordum ne de olup bitenlerle ilgili tavsiye alabiliyordum" şeklinde konuştu.

649a9c6186b2453db0ed9f0f.jpg

"DİRENCİN NE DEMEK OLDUĞUNUN EN BÜYÜK ÖRNEĞİ"

Shakira, sözlerine; "Babam bir COVID, iki kaza, bir zatürre ve beş ameliyatın üstesinden geldi; üstelik bunların hepsi 91 yaşındayken, altı aydan kısa bir süre içinde yaşadı. Babam direncin ne demek olduğunun en büyük örneği ve annem de gece gündüz onun yanında oldu. Annem ve babam umarım çocuklarım için sevginin, ilişkilerde sabrın, mutlak bağlılığın ve yaşama sevincinin rol modelleri olurlar" şeklinde devam etti.

649a9c9286b2453db0ed9f15.jpg

Yeni şarkısı için de çok heyecanlı olduğunu söyleyen ünlü isim, şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Shakira'dan yeni 'intikam şarkısı' geliyor: Ben daha ateşliyim!
Shakira hastanedeki babasını ziyaret edip, ayaklarını öptü

Üst Alt