• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647decd886b24566786d9377.jpg

Şevval Şahin, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' serisinde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki model, Türkiye'de mutlu olup olmadığı sorulunca, "Türkiye'de mutluyum ama üç ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. Ben gidip gelme taraftarıyım" demişti.

"KENDİMİ BİR YERE AİT HİSSETMİYORUM"

2018 Miss Turkey birincisi, "Buranın enerjisi olabilir, bazen üstümde olan ilgiden daralabiliyorumdur. Ailemin hayatının bir kısmı bu ülkede, bir kısmı yurt dışında. Kendimi onlar gibi bir yere ait hissetmiyorum. Burada yaşamaya başladıktan sonra İstanbul'a da Türkiye'ye de aşık oldum ama bir tek yere ait olmak istemiyorum" şeklinde konuşmuştu.

647deb9386b24566786d935f.jpg

Katıldığı güzellik yarışması sonrası ünlü bir isim haline gelen Şevval Şahin, adından bahsettirmeye devam ediyor. 2018 yılında Miss Turkey birincisi olarak seçilen ünlü manken Şevval Şahin, bir süredir işletmeci Murat Kazancıoğlu ile aşk yaşıyor.

647deb7886b24566786d935d.jpg

SEVGİLİSİYLE ROMANTİK PAYLAŞIM

Çift, kısa bir süre ayrı kalıp geçtiğimiz aylarda yeniden barışmıştı. Sevgilisi Murat Kazancıoğlu ve arkadaşları ile nisan ayında Bodrum’a tatile giden eski kraliçe, romantik anlar yaşadığı sevgilisiyle o anlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

647debce86b24566786d9364.jpg

BİKİNİSİYLE POZ VERDİ

23 yaşındaki ünlü isim son olarak, 435 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından paylaştığı bikini pozlarıyla gündeme geldi.Siyah bikinisiyle objektif karşısına geçen Şahin, düzgün fiziğiyle bir kez daha kendine hayran bıraktı.

647debff86b24566786d9369.jpg

TAKİPÇİLERİ BİKİNİLİ POZLARINI YORUM YAĞMURUNA TUTTU

İddialı siyah bikinisi ve formda görüntüsüyle tüm bakışları üzerinde toplayan Şevval Şahin'e, takipçilerinden ''Kusursuz görünüyorsun'', ''Muhteşemsin'', ''Bayılıyorum sana'', ''Nasıl bu kadar güzel olabiliyorsun?'', ''İşte gerçek bir manken'' gibi yorumlar geldi. Takipçileri genç modele övgüler yağdırdı.

647dec0c86b24566786d936b.jpg

Şevval Şahin'den Phuket pozları! 'Hiç mi canın makarna çekmiyor?'
Şevval Şahin: Bu haberler nereden çıkıyor?

Üst Alt