• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sevgilisinin kıyafetlerini eleştirince olanlar oldu! 'Vücudunu sergilemesini istemiyorum'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Sevgilisinin kıyafetlerini eleştirince olanlar oldu! 'Vücudunu sergilemesini istemiyorum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Sevgilisinin kıyafetlerini eleştirince olanlar oldu! 'Vücudunu sergilemesini istemiyorum'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a95ee586b24a5a5865bb7f.jpg

'Hayır', 'Çığlık' ve 'Alice' gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Keke Palmer, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Darius Jackson ile ilk çocuğuna şubat ayında kavuşmuştu. Leodis Andrellton adını verdiği oğlunu ve yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabına da taşıyan Palmer, yaptığı bir paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

64a95ccd86b24a5a5865bb74.jpg

"SORUN KIYAFETİNDE"

Palmer ve Jackson, son olarak tatsız bir olayla gündeme geldi. Darius, Keke'yi Usher'ın konserine giderken giydiği kıyafet nedeniyle eleştirdi ve ünlü ismin bir videosunu paylaşarak; "Sorun kıyafetinde... Sen bir annesin" diye yazdı.

64a95e1686b24a5a5865bb7c.jpg

Darius Jackson, bu paylaşımı yüzünden birçok tepki alsa da geri adım atmayarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

64a95d8386b24a5a5865bb76.jpg

"KEŞKE DAHA FAZLA FOTOĞRAF ÇEKSEYDİM"

29 yaşındaki Palmer ise sevgilisinin yorumuna doğrudan yanıt vermemiş olsa da, kıyafetinin fotoğraflarını paylaşıp; "Keşke daha fazla fotoğraf çekseydim ama geç kalıyorduk" diyerek göndermeli bir mesaj yazdı.

Jackson, sevgilisinin elbisesiyle ilgili yaptığı yorumlara gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabını kapatsa da; fazla uzak kalamayarak birkaç gün içinde geri döndü.

64a95e0986b24a5a5865bb79.jpg

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Ancak bu geri dönüşle birlikte Darius'tan beklenmedik bir hamle de geldi. Jackson, sevgilisi Keke Palmer ile olan bütün fotoğraflarını sildi. İlişkilerini 2021'de kamuoyuna açıklayan Keke Palmer ile Darius Jackson'ın ayrılıp ayrılmadıkları ise belli değil.

Üst Alt