• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sevda Demirel kötü haberi duyurdu! 'Ölümden döndüm'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Sevda Demirel kötü haberi duyurdu! 'Ölümden döndüm' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Sevda Demirel kötü haberi duyurdu! 'Ölümden döndüm'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6493301586b2474fe8e1ba0d.jpg

Sevda Demirel kariyerine 16 yaşında mankenlik yaparak başladı. Daha sonra şarkıcılığa adım atan 51 yaşındaki Demirel, 2001-2002 yılları arasında yayınlanan 'İki Kere Kiki' adlı programın 37'nci bölümünde Hande Ataizi'ne canlı yayında attığı tokat ile hafızalarda yer etti. 1996 yılında 'Otostop' adlı filmde başrol oynayan ünlü isim zaman zaman yaptığı açıklamalar ile magazin gündeminde yer alıyor.

YAPTIRDIĞI DÖVMEDEN ENFEKSİYON KAPTI

Son dönemde geçirdiği estetik operasyonlar sonrası değişimiyle adından söz ettiren 51 yaşındaki sanatçı, sağlık durumuyla ilgili kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Yaptırdığı dövmeden enfeksiyon kapan Demirel, hastane odasında çekilen bir fotoğraf karesini de paylaştı.

64932ea886b2474fe8e1b9f8.jpg

''HAYATIMIN EN ZORLU SÜRECİYDİ''

104 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabının hikaye bölümünden bir açıklama yayınlayan ünlü isim şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

64932e6086b2474fe8e1b9f2.jpg

Demirel, yaptığı bir sonraki paylaşımda ise bir hafta önceki halini paylaştı. Ünlü isim hastane odasındaki karesine ''Bir hafta önceki halim'' notunu düştü.

64932e6f86b2474fe8e1b9f6.jpg

Sevda Demirel: Bence Tuğba Altıntop'u köpek ısırmamış, hemcinsinden şiddet görmüş!
Sevda Demirel: Annelik duygusunu yaşamak istiyorum

Üst Alt