• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Serkan Kaya açıkladı! 'Gelinliğiyle giren kefenle çıkar'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Serkan Kaya açıkladı! 'Gelinliğiyle giren kefenle çıkar' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Serkan Kaya açıkladı! 'Gelinliğiyle giren kefenle çıkar'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ad0e2686b2455060dba433.jpg

2013 yılında Ayşegül Kaya ile nikâh masasına oturan şarkıcı Serkan Kaya'nın evliliğinde sorun yaşadığı ve boşanacağı iddia edildi.

Ünlü şarkıcı, önceki akşam Karadeniz Ereğli'de düzenlenen 23'üncü Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne aldı. Serkan Kaya, burada evliliğiyle ilgili çıkan iddialara yanıt verdi.

"ÖLÜM YOKSA AYRILIK DA YOK"

Ailesi ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayan Kaya, başarısının kaynağının düzenli bir aile hayatından geçtiğini söyledi. Sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

64ad0de986b2455060dba42c.jpg

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Serkan Kaya'nın 'Gelinliği ile giren kefeniyle çıkar' cümlesi kadına şiddet anlamı taşıdığı gerekçesiyle sosyal medyada tepki çekti.
64ad0c6886b2455060dba422.jpg

TUĞBA EKİNCİ'DEN YANIT

Tuğba Ekinci, Kaya'nın açıklaması üzerine; "Köfte eşini seviyorsa tehditli sevgi sözcüklerini bırak, adam gibi sevgini tarif et. Hayırdır kefen vs... Nerdesin Melek Mosso al sana erkek egomanyalı meslektaşımız. Kendine gel sevgini anlatırken. Benim ülkemde ben izin vermiyorum izin vermiyorum kimsenin konuşmasına" dedi.
64ad0bf586b2455060dba41d.jpg

Serkan Kaya: Bugün en özel günümüz
Boğaz'da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti

Üst Alt