• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Serap Paköz: İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Serap Paköz: İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 97 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Serap Paköz: İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64afa45486b24a5144f41120.jpg

İbrahim Tatlıses, önceki gün yeni gündüz kuşağı dizisi 'Yeşil Vadi'nin Kızı’nda 'Melissa' karakterini canlandıran Beren Gökyıldız ile ilgili düşüncelerini sosyal medyada paylaştı.

“5-6 KİLO VERMESİ GEREK, YANAKLARIN ŞİŞİ DE İNECEK”

Tatlıses, başrol oyuncusu Beren Gökyıldız'a 5-6 kilo vermesi gerektiğini söyledi. İşte ünlü türkücünün çok konuşulan paylaşımı...

Alıntı Metni

64afa53286b24a5144f4112f.jpg

"BAHSİ GEÇEN KEBAPÇI"

Beren Gökyıldız, Tatlıses'e sosyal medya hesabından cevap verdi. Dört yaşında usta sanatçı ile karşılaştığı o kebapçıdan fotoğraf yayınlayan oyuncu, "Bahsi geçen kebapçı" mesajını yazdı.
64afa57686b24a5144f41134.jpg

"ŞİDDET YANLISI OLMAK BİR KARAKTER SORUNUDUR"

İbrahim Tatlıses’in 13 yaşındaki oyuncuya yönelik eleştirisi tepki topladı. 71 yaşındaki sanatçıyı hedef alan isimlerden biri de sunucuSerap Paköz oldu.
64afe6f786b2474770f56802.jpg

Tatlıses'e yönelik sert ifadeler kullanan Serap Paköz, "Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır. Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hâlâ 'İmparator' diye baş tacı yapanlar da en az onun kadar kışkırtıcıdır" açıklamasını yaptı.
64afe70886b2474770f56804.jpg

Elif Ada Tatlıses: Canım babam elleriyle besler
Serap Paköz: Cerrahi bir işlem yaptırmadım!

Üst Alt