• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Semih iyi ama 50 milyon euro'luk oyuncu değil'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan 'Semih iyi ama 50 milyon euro'luk oyuncu değil' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı 'Semih iyi ama 50 milyon euro'luk oyuncu değil'
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Fernando Santos 91 gün Beşiktaş'ın başında aldı... yardımcılarıyla beraber 500 bin euro'luk tazminatı cebine koydu. Portekiz'e döndü. FERNANDO SANTOS'UN RAPORU ORTAYA ÇIKTI Giderken bir rapor bıraktı. Hasan Arat ve yönetim kuruluna hitaben yazılan bu raporda çok ilginç noktalar dikkat çekiyor. * Semih Kılıçsoy iyi bir oyuncu... ancak şu anda 50 milyon 100 milyon euro'ların bahsedileceği bir oyuncu değil. Onun psikolojisini iyi yönetmelisiniz. Bu şekilde bir psikoloji yönetimiyle oyuncuyu kaybedersiniz. * Semih dışında gençler arasında A takım seviyesinde oynayabilecek genç oyuncu yok. * Oyuncular çok tembel. Kendilerine söylenmeden ekstra çalışan hiç bir oyuncu yok. * Psikolojik olarak ciddi sorunları olan oyuncular var. Kaybetmeyi normal karşılıyorlar. * "O şu kadar alıyor, ben bu kadar alıyorum. O oynasın" tarzında konuşmalar takım içindeki virüs. Ödeme dengesi yaratılmalı. * Çok fazla bilgisi olmayan ama fikri olan insan var. Bunun halledilmesi gerekiyor. Fotospor

Üst Alt