• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Selen Görgüzel, Bodrum'da! Plajı yaktı geçti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Selen Görgüzel, Bodrum'da! Plajı yaktı geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 89 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Selen Görgüzel, Bodrum'da! Plajı yaktı geçti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649c3c1e86b2474990a4c241.jpg

Yönetmen Hamdi Alkan ile evliliği geçtiğimiz yıl biten Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay katıldığı programda, “Hamdi Alkan’ı aldattınız mı?” sorusuna çok konuşulacak bir yanıt vermişti.

"HAMDİ'Yİ DÜZENLİ OLARAK ALDATTIM"

Alıntı Metni

"ESPRİ OLSUN DİYE SÖYLEDİM"

Açıklamasının sosyal medyada büyük tepki çekmesi üzerine ünlü şarkıcı, "Her zamanki gibi yine yanlış anlaşıldım. Ben örf ve adetlerine bağlı ve ona göre hareket eden bir insanım. Öyle bir şey yapmam mümkün mü? Beni tanıyan herkes bilir böyle bir şey yapmayacağımı. Röportajda o cümleyi espri olsun diye kullandım" diyerek kendini savunmuştu.
649c3c2a86b2474990a4c243.jpg

BODRUM TATİLİNE ÇIKTI

Açıklamaları ve ünlü isimlerle yaşadığı polemiklerle adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, tatil sezonunu Bodrum'da açtı.
649c3c3c86b2474990a4c245.jpg

Önceki gün Bodrum Yalıkavak'taki Highlight Hotel'in içindeki Miya Beach'te görüntülenen 44 yaşındaki şarkıcı, tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.
649c3c4d86b2474990a4c247.jpg

KÖPEĞİ İLE DENİZ KEYFİ

Köpeği Pablo'yla deniz içinde eğlenen ve neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Selen Görgüzel, güzel havanın tadını çıkarttı.
649c3c1286b2474990a4c23d.jpg

Selen Görgüzel'den Aslı Zen'e: 100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım!

Üst Alt