• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

"Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan \"Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı \"Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın\"
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Ali Ece'nin açıklamaları şu şekilde: “Başkan Hasan Arat, Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın. Ya da Samet Aybaba şu şu şu oyuncularla anlaştı desin. Feda sezonunda hayatında sol bek oynamamış Gökhan Süzeni aldı, Sinan Kurumuş aldı, Batuhan Karadeniz aldı. O dönem Samet Aybaba ve Oğuzhan tartışı ve maçta 30.dakika da oyundan aldı. Ben bu şeyi istemiyorum. Ben netliği istiyorum." "100.yıla girilirken teknik direktör doğru karar verildi ve Mircea Lucescu oldu. Savunmada çok doğru bir karar verildi ve Benfica’dan alınan Ronaldo kaldı. Metin Tekin’den beri sol bek sorunun var. Beşiktaş’ta çok uzun süredir 6 numara sorunu var. Atiba o kadar iyi bir orta saha oyuncusuydu ki o yaşta Josef 6 numara oynadığı için 8’de oynayan 6 numaraydı. Beşiktaş’ta lider, fedakar ve takımı sırtında taşıyabilecek oyuncuları yok. Maçtan çok kolay kopan, morali hemen düşen ve yılan oyuncuların var. Necip ne yapsın? Konu sürekli Necip’e gelip duruyor. Beşiktaş bu kadar kötüyken, Necip iyi oynuyor, Necip’ten süper oynayıp da şampiyon yaptığı bir sene yok. Beklenti de o değil." "Hala ya tutarsa ya tutarsa Alex Oxlade-Chamberlain ya tutarsa tutmaz. Sürekli sakatlanan oyuncu almayacaksın. Birbirini tamamlayan oyuncular alacaksın. Hücuma bir tane oyuncu alıyorsun arkada 500 tane pozisyon veriyorsun. Savunmaya birsini alıyorsun ileriye hiç gidemiyorsun. Beşiktaş’ta hiçbir gelişme olmuyor. Bu kadar aydır hiçbir şeyin düzelmediği bir takım olmaz. Lyon bile düzeldi biraz utanın. Ajax teknik direktör değişikliği yaptı düzeldi. Santos’u getirirken çok gizli tuttunuz ama ne oldu? Serdar Topraktepe geçici antrenör olarak tekrar geldi. ”

Üst Alt