• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Salma Hayek genç kalma sırrını paylaştı! 'Botoks yok'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Salma Hayek genç kalma sırrını paylaştı! 'Botoks yok' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 102 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Salma Hayek genç kalma sırrını paylaştı! 'Botoks yok'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b918ed86b2450dd4c6e569.jpg

Yıllara meydan okuyan Hollywood'un Meksikalı yıldızı Salma Hayek, katıldğı bir podcast yayınında genç kalma sırrını meditasyon ve frekans makineleri olarak açıkladı.

56 yaşındaki Oscar'lı yıldız, Kelly Ripa'nın "Let's Talk Off Camera" programında, güzellik rutinini anlatırken, hiç botoks yaptırmadığını söyledi.

"Garip bir meditasyon metodu geliştirdim ve geliştirmeye de devam ediyorum. Saatlerce yapabiliyorum çünkü böylece zamanı hissetmiyorsunuz ve çok eğlenceli" diyen Hayek, zihnini tamamen boşaltmasını sağlayan farklı bir meditasyon türü uyguladığını anlattı.
64b9162286b2450dd4c6e554.jpg

"20 YAŞINDA GÖRÜNÜYORSUN"

Hayek şöyle devam etti:

Alıntı Metni

64b915b586b2450dd4c6e54d.jpg

Radyo frekans ve mikro frekans makinelerini cildini sıkılaştırmak için kullandığını söyleyen ünlü oyuncu, bu sıkılaştırma seanslarının meditasyon alışkanlığıyla birleşince daha iyi sonuç verdiğine inandığını belirtti.

"MEDİTASYON YAPMADIĞIMDA ÇÖKMEYE BAŞLIYORUM"

Ünlü yıldız, "Meditasyon yapmadığımda sadece yüzüm ve her yerim aşağı düşmeye başlamıyor, aynı zamanda bel fıtığım, boynumdaki sorun, kalçamdaki sorun, ayak bileklerimdeki sorunlar da yeniden baş gösteriyor. Çökmeye başlıyorum" dedi.
64b915cf86b2450dd4c6e550.jpg

"KOCAM İNANMIYOR"

61 yaşındaki Fransız iş insanı François-Henri Pinault ile evli olan iki çocuk annesi Hayek, eşinin, yaşlanma karşıtı meditasyona şüpheci yaklaştığını belirterek, "Kocam inanmıyor. 'Yoganı yaptın mı?" diyor bana. Adını bile söylemek istemiyor" şeklinde konuştu.
64b915de86b2450dd4c6e552.jpg

İspanyolca, İngilizce, Arapça ve Portekizce bilen, oyunculuk kariyerine Meksika'da, 1989 yapımı pembe dizi Teresa'daki başrolüyle başlayan Hayek, Hollywood dünyasına girdiği günden bu yana adından söz ettirmeyi başarıyor. Gün Batımından Şafağa, Vahşi Vahşi Batı, Dogma, Frida gibi filmleriyle hafızalara kazınan, Frida performansıyla Oscar'a aday gösterilen ilk Meksikalı olan Hayek, yıllara meydan okuduğunu gösteren Instagram paylaşımlarıyla ilgi çekiyor.

Salma Hayek: Soyadımı kabullenmiştim, herkes reddetti
Kim der 56 yaşında diye! Salma Hayek'in bikinili pozlarına yorum yağdı

Üst Alt