• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sahte polis futbolcu çıktı: Küçüklük hayalimdi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Sahte polis futbolcu çıktı: Küçüklük hayalimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Sahte polis futbolcu çıktı: Küçüklük hayalimdi
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

CheZz

Üye

İtibar:

Sahte polis futbolcu çıktı: Küçüklük hayalimdi

İstanbul Beyoğlu'nda sözde trafik denetimi yapan sahte polisin Maltepespor futbolcusu Sadettin Kayalar olduğu tespit edildi. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler tepki çekti. Gözaltına alınan futbolcu serbest bırakıldı.

oCh0Kk-z4UGxzqph5s4L9g.jpg

Tarlabaşı Bulvarı’nda meydana gelen olayda, Maltepespor futbolcusu Sadettin Kayalar trafikte araçların arasına geçerek sözde uygulama yaptı.
95c4m0HwFEG2gHKuPFub9Q.jpg

Araçların içerisine cep telefonunun feneriyle bakan Kayalar, o anları kaydettirip bir de sosyal medyada paylaştı.
kb-AJThc30iBICmJtFBkuw.jpg

Görüntülerin tepki çekmesinin ardından harekete geçen ekipleri, çalışma başlattı. Kayalar, evinde gözaltına alındı.
TlKyjURqSU-CsvfPJ9xmRg.jpg

Emniyete götürülen Kayalar, ifadesi alınarak “trafik güvenliğini tehlikeye sokma” suçundan adli işlem yapıldı.
kCHGDjUqwkOM2mvVVN2HWA.jpg

İşlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen Sadettin Kayalar savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
nSmYUzJxvUio1mSii-Hhhw.jpg

Sosyal medya hesabından açıklama yapan futbolcu, olayı mizah amaçlı yaptığını söyledi."Taksim Tarlabaşı'nda arkadaşlarım ile eğlenmeye gittikten sonra evime dönmek için 45 dakika taksi bekledim. Boş taksiler geçip beni almayınca sinirlenip telefonumun ışığını yakıp trafiğin içine atladım. Bu durum yanlış anlaşılmış olabilir. Herkesten özür diliyorum. Mizah amaçlı da paylaştım." dedi.
dvRNzxsoV0-YPa_sH8xStg.jpg

Kayalar, küçükken trafik polisi olmak istediğini de belirtti.

Üst Alt