• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Saba Tümer telefonu elinden düşürmedi! Verdiği kilolar dikkat çekti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Saba Tümer telefonu elinden düşürmedi! Verdiği kilolar dikkat çekti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Saba Tümer telefonu elinden düşürmedi! Verdiği kilolar dikkat çekti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6492a4e386b24476e8b837ef.jpg

Saba Tümer, geçtiğimiz sene Instagram'da canlı gerçekleşen 'Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular' programına konuk olmuştu. 25 yıllık kariyeri boyunca yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Tümer, ekranlardan bir süredir uzak kaldığını belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

"PROGRAMLARIMA GELMEYEN YABANCI ÜNLÜ KALMADI"

'Bayan Kahkaha' olarak tanınan ünlü sunucu, "En sevdiğin program hangisiydi?" sorusuna, “Yaptığım bütün programların hepsini çok sevdim. Programlarıma gelmeyen yabancı ünlü kalmadı. Jennifer Lopez’den Cameron Diaz’a kadar kimler kimler geldi. İşimi severek yaptığım için hep başarılı oldum" yanıtını vermişti.
6492a44e86b24476e8b837e9.jpg

"GÜLDÜM AMA SİNİR GÜLÜŞÜYDÜ"

"Televizyonda başından geçen en talihsiz ama komik olay ne?" sorusunu sempatik sunucu, "Harika Avcı’yla yaptığımız yayın diyebilirim. Harika birdenbire 'Çişim geldi' dedi. Canlı yayında olunca panik yapıyorsunuz. Orada güldüm ama o sinir gülüşüydü. Programı nasıl toparlayacağımı düşünüyordum" şeklinde cevaplamıştı.
6492a45a86b24476e8b837ec.jpg

ZAYIFLADI

Saba Tümer, önceki gün Çeşme Fun Beach’te görüntülendi. Beyaz bikini ve şapkası ile objektiflere yansıyan Tümer, denizde telefonu elinden düşürmedi. Uzun süre denizde kalan Tümer’in zayıfladığını görüldü.
6492a41186b24476e8b837e7.jpg

Saba Tümer'e pandemi yaramamış!
Saba Tümer kahkahasını 90 bin TL'ye sattı

Üst Alt