• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Rus kız arkadaşıyla görüntülenen Mehmet Ali Erbil'den esprili cevap

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Rus kız arkadaşıyla görüntülenen Mehmet Ali Erbil'den esprili cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Rus kız arkadaşıyla görüntülenen Mehmet Ali Erbil'den esprili cevap
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648af5d886b24444e8c4199f.jpg

Menajeri ve Valeria adlı Rus arkadaşı ile önceki gün Nişantaşı'ndaki bir restoran çıkışı görüntülenen 66 yaşındaki şovmen Mehmet Ali Erbil, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

KKTC'de yaşadığını ve vaktinin büyük çoğunu orada geçirdiğini anlatan ünlü isim, kız arkadaşına Türk misafirperverliğini gösterdiğini ve iki ülke ilişkilerini güçlendirmek için çalıştığını kendine has üslubu ve esprileriyle ifade etti.

648af43686b24444e8c41977.jpg

"BU SENE TURİZM PATLAYACAK"

"Ben Nişantaşı Rus fahri konsolosu Vladimir Erbil" diyerek espri yapan oyuncu, bu yıl KKTC'ye Rus turist akını olacağını söyleyip şöyle konuştu:

Alıntı Metni

648af43f86b24444e8c4197a.jpg

"Onun için Ruslar ile ilişkilerimizi kuvvetlendirmeye çalışıyoruz" diyen Erbil, "Bir konsolosluk açsınlar yani, ben fahri konsolos olarak buradayım. Görev verilirse KKTC'de konsolos olabilirim" ifadelerini kullandı.

648af44786b24444e8c4197d.jpg

POT KIRDI!

Erbil, Cannes'ta 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Merve Dizdar'ın yaptığı konuşma nedeniyle eleştirilmesi ile ilgili olarak açıklama yaparken, oyuncunun aldığı ödülü 'Altın Ayı' ödülü ile karıştırıp pot kırdı.

648af46e86b24444e8c41980.jpg

Ünlü isim, bu tip ödül törenlerine siyasetin karıştırılmaması gerektiğini savunurken, İran'daki kadın özgürlük hareketine hep destek olduğunu ifade edip; sözlerini şöyle sürdürdü:

Alıntı Metni

648af49986b24444e8c41983.jpg

"SİYASETİ KARIŞTIRMAMAK GEREKİYOR"

Şovmen, "Siyaseti karıştırmamak gerekiyor ödül törenlerinde, böyle güzel ortamlara. Ben asla böyle bir şey taraftarı değilim. Ancak hani kadınlara yönelik şiddeti eleştiririm, kadınların özgürlüğü için, özgürlük hakları için; sonuna kadar. İran'daki kadınlar için hep destek çıktım. Bunlar önemli şeyler. Bunlar her entelektüelin çekinmeden savunacağı şeyler" dedi.

648af4e586b24444e8c41985.jpg

Oyuncu, geçtiğimiz günlerde tedavi olduğu hastane odasında suşi yediği fotoğrafının sosyal medyada tepkiyle karşılandığının hatırlatılması üzerine ise "Ayda bir ilaç tedavim var onu yaptırıyorum. Hastanede tabldot olarak suşi çıktı şansıma. Ne yapayım yani şimdi, hastane yemeğini yemezsem ayıp olurdu" açıklamasını yaptı.

Mehmet Ali Erbil'den tepki çeken Aleyna Tilki açıklaması!
Mehmet Ali Erbil'in çapkınlık gecesi!

Üst Alt