• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Pınar Deniz: Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Pınar Deniz: Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 94 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Pınar Deniz: Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b7a08886b244359868b227.jpg

Pınar Deniz, havaların ısınmasıyla birlikte geçtiğimiz haftalarda tatil yapmak için soluğu Yunanistan'da almıştı. Tatilde objektif karşısında verdiği pozları sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan Pınar Deniz, rotayı bu kez İtalya'ya çevirdi.

BİKİNİSİYLE POZ VERDİ

Siyah bikinisiyle objektif karşısında poz veren Pınar Deniz, "Yaz fotoğraflarım ve tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz" ifadelerini kullandı.
64b7a10d86b244359868b22b.jpg

"BU SEKTÖRDE İLİŞKİ ZOR"

Öte yandan Pınar Deniz, birkaç ay önce kapak yıldızı olduğu dergiye Kaan Yıldırım ile birlikteliğinden bahsetmişti. Deniz, “Bana göre ilişki sadece iki insan arasında yaşanması gereken bir şey. Ben avukat da doktor da olabilirdim. Tabii ki bu sektörde ilişki kurmak daha zor ama açıkçası bizi çok da etkilemiyor bu durum" demişti.
64b7a15f86b244359868b22e.jpg

Pınar Deniz şarkı söyledi, Kaan Yıldırım gözlerini alamadı!
Pınar Deniz'den 'estetik' iddiaları sonrası paylaşım

Üst Alt