• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan teknelerini sattı! 'Bu sene karadayız'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan teknelerini sattı! 'Bu sene karadayız' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 65 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan teknelerini sattı! 'Bu sene karadayız'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a48b3086b24470b8615fbf.jpg

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, Yağmur Atacan'la 2008'da nikâh masasına oturmuştu. İkili bir yıl sonra kızları Su'nun doğumuyla anne-baba olma mutluluğu yaşamıştı.

'BOŞANMA' HABERLERİNE İSYAN ETTİ

Eşiyle arasındaki dokuz yaş fark nedeniyle zaman zaman gündeme gelen ve sosyal medyada bu yöndeki yorumlara kayıtsız kalmayan oyuncu, son olarak katıldığı galada, muhabirlerin 'boşanma' sorusuna tepki göstermişti.

64a487a386b24470b8615fa5.jpg

"BİZİM İÇİN '15 GÜNE AYRILIR' DEDİLER"

Haklarından birçok kez ayrılık haberi çıkan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, 15'inci evlilik yıl dönümlerini, sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla kutlamıştı.

Atacan, Altuğ'un fotoğrafına, "Bizim için '15 güne ayrılır' dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli. 15 ömür olsa inadımızdan değil, sevgimizden mahçup ederiz. Bakıp şu resime, nasıl hak verilmez bana? Neyse biz bir ufak kutlamaya kaçar" mesajını yazmıştı.

64a487b286b24470b8615fa7.jpg

"SENİNLE BİR ÖMÜR"

Pınar Altuğ ise eşini etiketleyip, kalp emojisi de eklediği nikâh fotoğrafına, "15 sene... Seninle bir ömür" notunu düşmüştü. Paylaşım binlerce beğeni almıştı.

64a4893086b24470b8615fac.jpg

"O ŞANSLI ADAM BEN OLUYORUM"

Yağmur Atacan'ın, eşinin Instagram gönderisine, "Evet. O şanslı adam ben oluyorum, ta kendisi" yorumunu yapması dikkat çekmişti.

64a4893b86b24470b8615fae.jpg

Geçtiğimiz günlerde ise Maslak Uniq Hall’de gerçekleşen 'Prens' dizisinin galasına katılan ünlü isim, Basın mensuplarının "Yağmur Bey ile boşanacağınız yönünde haberler çıkmıştı. Doğru mu?" sorusuna "Evet, biz boşandık. Ondan dolayı Yağmur burada yok" cevabıyla tepki göstermişti.

64a4897d86b24470b8615fb1.jpg

''TEKNEMİZİ SATTIK''

Pınar Altuğ, Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Yaz aylarını eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte teknede geçiren oyuncu, teknelerini sattıklarını ve bu sene karada olacaklarını söyledi:

Alıntı Metni

64a48ac986b24470b8615fb5.jpg

''BODRUM'DAKİ FİYATLARI DAHA GÖRMEDİM''

Bodrum'daki fahiş fiyatların sorulması üzerine Altuğ, ''Zaten biz plajcı değiliz. Arkadaşlarımızın sitesine gidiyoruz. Fiyatları daha görmedim. Şu anda Türkiye'de fiyatları değerlendirmek imkansız. Bizim de algımız bozuldu. Ne pahalı ne ucuz, hesaplayamıyoruz. Burada yapabileceğimiz masrafla Avrupa'da güzel tatil yapabiliyorsunuz'' diye cevap verdi.

64a48ad686b24470b8615fb8.jpg

EKRANLARA DÖNÜŞ SİNYALİ

Ekranları özlediğini de belirten oyuncu, ''Televizyonu özledim. Geri dönmek istiyorum. Seçiyim'' diye konuştu. Eşi Yağmur Atacan'ın yıllardır ekranda olmamasıyla ilgili Altuğ, ''Aslında olabilir. Geçenlerde, 'Biraz özledim' dedi. Bakalım. Yağmur uzun senelerdir uzak'' ifadelerini kullandı.

64a48b1886b24470b8615fbc.jpg

Pınar Altuğ'dan Yağmur Atacan'a: İyi ki hayatıma girmişsin
Pınar Altuğ'un teknede yoga keyfi! 'Harika bir sabahtı'

Üst Alt