• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Özge Ulusoy ailesiyle Çeşme'de! Fit görüntüsü dikkat çekti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Özge Ulusoy ailesiyle Çeşme'de! Fit görüntüsü dikkat çekti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Özge Ulusoy ailesiyle Çeşme'de! Fit görüntüsü dikkat çekti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649986ed86b24738cc8e75f5.jpg

Bu ayın başlarında Raffles Hotel İstanbul'da gerçekleşen bir davete katılan 40 yaşındaki ünlü model Özge Ulusoy, gazetecilerle bir araya gelerek tatil planlarından bahsetmişti.

"LAHMACUN YEMESİNLER"

"Bu sene kötü olaylardan dolayı yaz sezonumuz biraz yoğun. Televizyon programı devam edecek. Kısa tatiller yapacağım. 4-5 yıldır Bodrum'a gitmiyorum, Çeşme'ye gidiyorum genelde" diyen ünlü isim, şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

6499858c86b24738cc8e75e8.jpg

ANNESİ VE ABLASIYLA ÇEŞME'DE

Özge Ulusoy, son olarak annesi ve ablasıyla birlikte Çeşme'ye gitti.

Bayram öncesi İstanbul’un yoğunluğundan uzaklaşıp kız kıza kafa dinlemek isteyen Ulusoy, yazın ilk sıcak günlerini orada geçirerek Kali Beach’te denize girdi.

649985d886b24738cc8e75eb.jpg

Fit görüntüsüyle 20’lik kızları kıskandıran model, denizde serinledikten sonra iskeleye geçerek bir dönem mankenlik yapan arkadaşı Habibe Duman ve onun kızıyla sohbet etti.

649985ff86b24738cc8e75ee.jpg

Özge Ulusoy'un son hali gündem oldu! 'İnsan bunu kendine neden yapar?'
Özge Ulusoy: Hayatımın en zor dönemini yaşıyorum

Üst Alt