• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Özge Borak'tan teknede bikinili poz

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Özge Borak'tan teknede bikinili poz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 96 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Özge Borak'tan teknede bikinili poz
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6490722186b245279ccbbab1.jpg

Meslektaşı Bülent Şakrak'la 2006–2010 yılları arasında evli kalan, 2012'de dünyaevine girdiği komedyen Ata Demirer'den 2014'te boşanan Özge Borak, konuk olduğu programda çarpıcı açıklamalarla adından söz ettirmişti.

"ARIK KİMSEYE VERECEK HESABIM YOK"

Borak geçtiğimiz aylarda Ahmet Mümtaz Taylan’ın programına konuk olmuştu. Bülent Şakrak ve 'Eyvah Eyvah' serisinde birlikte rol aldığı Ata Demirer’le ilişkisi boşanmayla sonuçlanan Özge Borak, “Sen kendi doğrularına göre yaşıyor musun?” sorusunu, biten evliliklerini işaret ederek cevaplamıştı:

Alıntı Metni

6490712386b245279ccbbaac.jpg

KORKUDAN DALGIÇ OLDU!

Öte yandan Özge Borak, abisinin deniz şakaları nedeniyle ciddi bir deniz korkusu olduğunu, bu korkusunu yenmek için dalış kursuna gittiğini söylemişti: ''Abim denizde yüzerken beni sürekli suyun altına çekerdi. Korkumu yenmek için dalmayı öğrenmeye karar verdim. Sonra bu tutkum ilerledi ve arama kurtarma dalgıcı oldum"

649070d486b245279ccbbaa5.jpg

YAZ SEZONUNU AÇTI

41 yaşındaki oyuncu, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Yaz sezonunu açan Borak, siyah bikinisiyle objektif karşısına geçti. Tekne pozuna ''O yaz buraya gelecek'' notunu düşen ünlü ismin paylaşımı, takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

649070f286b245279ccbbaa8.jpg

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Fit haliyle dikkat çeken Özge Borak'ın bikinili pozu saatler içinde binlerce beğeni alırken, hayranlarından ''Çok güzelsin'', ''Siyah çok yakışmış'', ''Ne ara bu kadar esmerleştin'', ''Bronz ten çok güzel durmuş'' gibi yorumlar geldi.

6490714086b245279ccbbaae.jpg

Özge Borak: O dönem gitmediğim için pişmanım!

Üst Alt