• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Oyuncu Umut Oğuz'un 'telif' isyanı! 'Hâlâ alacaklarım var'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Oyuncu Umut Oğuz'un 'telif' isyanı! 'Hâlâ alacaklarım var' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Oyuncu Umut Oğuz'un 'telif' isyanı! 'Hâlâ alacaklarım var'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a53fe086b24a1974972599.jpg

Umut Oğuz, önceki gün bir derginin gecesine katıldı. Basın mensuplarının sorularına yanıt veren oyuncu, "Kendi potansiyelimde stand up yapıyorum, eylül ayı itibariyle Amerika'da yapacağım. İnce bir çizgi yakaladık, gayet de güzel ilerliyoruz" dedi.

"KİMSEDEN PARA DİLENMEDİM"

Uzun süre işsiz kaldığını anlatan ünlü isim, "Hayatımda hep cömert oldum, hiç cimri olmadım. Ufak tefek yatırımlar yaptım, o dönemde beni onlar ayakta tuttu. Hiç kimseden para dilenmedim. Allah'a şükür kimseye muhtaç kalmadım. Bir şekilde ayakta kalıyorum ve mutluyum. Televizyon dizileri bana uymuyor. Eskiden çok iyi izleniyordu diziler" şeklinde konuştu.
64a538e886b24a197497254d.jpg

"ÜÇ DAKİKADA 300 TANE MANTIK HATASI VAR"

Günümüz dizilerini beğenmediğini belirten Umut Oğuz, "Bu dizileri görünce oynar mıyım bilemiyorum. 'Her yol mübahtır, yeter ki izlensin' modundalar. İnanmadığım bir işi oynamak istemiyorum. Bugün artık her şey para odaklı oldu. Üç dakikada 300 tane mantık hatası buluyorum. Allah yardım etsin bunlara inanmadan yazan, oynayan ve yöneten herkese" ifadelerini kullandı.
64a539aa86b24a1974972553.jpg

"20 YILDIR YAYINLANIYOR, TELİF ALMIYORUM"

Umut Oğuz, telif hakları konusunda tepkisini de dile getirdi.

Alıntı Metni

64a538ef86b24a197497254f.jpg

"YÜRÜRKEN NİNELER GİBİ OLDUM"

Geceye katılan bir diğer isim Çiğdem Batur'du. Fit hali ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, spor yaparken sakatlandığını söyledi.
64a538e186b24a197497254b.jpg

Alıntı Metni
Umut Oğuz: 10 sene önce kazandığım parayı teklif ediyorlar

Üst Alt