• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ölü amcasını bankaya götüren kadın: "Öldüğünü fark etmedim"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Ölü amcasını bankaya götüren kadın: \"Öldüğünü fark etmedim\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı Ölü amcasını bankaya götüren kadın: \"Öldüğünü fark etmedim\"
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Ölü amcasını bankaya götüren kadın:

Brezilya'da Erika de Souza Vieira Nunes isimli kadın, kredi çekmek için ölü amcasını bankaya götürdüğü video ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Hakkında ölüye saygısızlık ve hırsızlığa teşebbüs suçlarından soruşturma başlatılan kadın ilk kez konuştu. Brezilya basınına konuşan kadın, "Amcamın öldüğünü fark etmemiştim. Ben insanların söylediği gibi biri değilim, ben canavar değilim" dedi.

Brezilya'da Erika de Souza Vieira Nunes isimli kadın amcası olduğunu iddia ettiği yaşlı bir adamı kredi başvurusu yapmak için bankaya götürmüştü. Banka çalışanları, yaşlı adamın normal görünmediğini fark ederek polise ihbarda bulunmuştu. İhbarın ardından olay yerine giden polis, adamın birkaç saat önce öldüğünü tespit etmişti. Ölüye saygısızlık ve hırsızlığa teşebbüs suçlarından soruşturma başlatılan kadın kasıtsız adam öldürme suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı. Ölü amcasını kullanarak kredi çekmeye çalışan kadın ilk kez konuştu. "AMCAMIN ÖLDÜĞÜNÜ FARK ETMEDİM" Brezilya basınına konuşan kadın, "Ailemden uzakta geçirdiğim günler korkunçtu, çok zordu. Amcamın öldüğünü fark etmemiştim. İnsanların söyledikleri çok saçma. Ben insanların söylediği gibi biri değilim, ben canavar değilim" dedi. Nunes, o gün aldığı ilaçların yaşadıklarını hatırlamasını zorlaştırdığını iddia ederek, "Tedavi için Zolpidem adında bir uyku hapı kullanıyordum ve almam gerekenden fazlasını aldım" ifadesini kullandı. Amcasının zatürre tedavisi gördükten sonra hastaneden taburcu edildiğini söyleyen kadın, bankaya girmeden önce başını dik tutması gerektiğini söylediğini ancak amcasının tepki vermediğini öne sürdü. "YAŞLI ADAMIN ÖLDÜĞÜNÜ BİLİYORDU" Savcılar Nunes'in "yaşlı adamın öldüğünü bile bile onu uyandırmaya çalışıyormuş gibi yaptığını" söylüyor. Sosyal medyada geniş yankı uyandıran videolarda kadının yaşlı adamın eline kalem tutuşturmaya çalıştığı ve aynı eli masaya getirerek imzalamasına yardımcı olduğu görülüyor. Nunes kefaletle serbest bırakıldı. Duruşma tarihi henüz belirlenmedi.

Üst Alt